GİDİCİLER

• Konuyu başlatan DeletedUser62793
  • Başlangıç tarihi

Mir ve pars Ne kadar Daha direnirler

• 1-20 Gün

Oylar: 39 41,9%
  • 20-40 gün

Oylar: 32 34,4%
  • 40+

Oylar: 22 23,7%

• Toplam oy kullanan
    93

Bandolero

Mızrakçı
Can'ın babasının vefat haberi beni de çok üzdü.. O ekipte sevdiğim ve değer verdiğim bir kişidir bu world tanımama rağmen.. Allah babasını cennet ile şereflendirsin inşallah.. Kalanlara da sabır ihsan eylesin.. Dilerim en kısa zamanda acısı hafifler.. Onun harici oyunla ilgili herhangi bir konuda buraya yazı yazmayacağım iyi olan kazanır.

DeletedUser68814

Ziyaretçi
insanlar konusarak dunya kapatmaya calisiyor

Şu cümle çok doğru. Savaşmak yerine farklı şekillerde dünya kapatmaya çalışıyor klan yöneticileri.
Bu bir oyun sonuçta. O beni sattı, bu şöyle yaptı, bu sözünü tutmadı, diğeri sırtımdan bıçakladı gibi saçma şeyleri de yanlış buluyorum. İsteyen istediği gibi oynar.
Goygoy olsun diye oynanan bir oyuna çok fazla anlam yükleniyor.

DeletedUser69503

Ziyaretçi
Mirbw'nin diğerleri gibi eğilmeyip dik duran oyuncularına selam olsun beyler. :) ben sizi duruşunuzla tanırım hakkınızı verdiniz tebrik ediyorum. boşverin kapatsınlar dünyayı tüm herkesle müt olan tayfa oyunu alsa kaç yazar almasa kaç yazar hele birde arkalarında moderatör varsa.. ah nerde w16 tayfası kimse müttefik olmazdı dost olurlar ama birbirleriyle savaşırlardı şimdi hale, ortalığa bak. dönme dolaplar dolaplar

Jubaven

Acemi
Mirbw'nin diğerleri gibi eğilmeyip dik duran oyuncularına selam olsun beyler. :) ben sizi duruşunuzla tanırım hakkınızı verdiniz tebrik ediyorum. boşverin kapatsınlar dünyayı tüm herkesle müt olan tayfa oyunu alsa kaç yazar almasa kaç yazar hele birde arkalarında moderatör varsa.. ah nerde w16 tayfası kimse müttefik olmazdı dost olurlar ama birbirleriyle savaşırlardı şimdi hale, ortalığa bak. dönme dolaplar dolaplar

İsterlerse boşvermesinler her turlu eze eze kapatacagız, boş yapmada karın ağrını da al git.

OffensiveZorba*

Baltacı

löl :d

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Hayırdır forumda benden habersiz öbekleşme mi var ? Jubaven ismin ile çok enteresan kafiyeler yapılabilir şimdi farkettim :D

DeletedUser65369

Ziyaretçi
Burası bugünden sonra karışacak vaziyet alın. Şu forumu sevmiyorum yaa...

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Herkese iyi oyunlar arkadaşlar salı gününden itibaren w.53 dünyasını ailevi sebeblerden dolayı bırakmak zorunda kaldım... 5 seneye kadar beni tanıyan arkadaşlardan ricam oyuna çağırmak için iletişimde bulunmasın 5 seneye kadar bunlara vakit ayıracak zamanım olmucaktir.

Tüm klanlara başarılar dilerim.

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Herkese iyi oyunlar arkadaşlar salı gününden itibaren w.53 dünyasını ailevi sebeblerden dolayı bırakmak zorunda kaldım... 5 seneye kadar beni tanıyan arkadaşlardan ricam oyuna çağırmak için iletişimde bulunmasın 5 seneye kadar bunlara vakit ayıracak zamanım olmucaktir.

En iyisini yapıyorsun

DeletedUser69400

Ziyaretçi

Allah yardımcın olsun dostum.İşin rast gitsin.

Bandolero

Mızrakçı

Her ne kadar atışmış olsak da hayatında başarılar dilerim inşallah ailevi problemlerin de düzelir bro Allah'a emanet..