Güncel W50 Haritasi [ Düzgün renklendirmeyle :) ]

Worafz

Okçu
tr50

TURUNCU-THE TRİCKSTER
YEŞİL-NİRVANA
SARI-ŞİZOFREN (SARI)
MAVİ-SANCAK
TURKUAZ- NWO
PEMBE-AİLE
SİYAH-CEDCAL

KIRMIZI-ALARM
SAĞDAKİ TURKUAZ- AAS

DİĞER HARİTA KENDİNİ OTOMATİK GÜNCELLİYOR AMA BUDA BURADA DURSUN :D

DeletedUser52961

Ziyaretçi
farenin tekerliğiyle sayfada aşağı yukarı seri hareket edince sancak ve alarm klanları yanıp sönüyor diğerleri aynı, ya benim gözler bozuk ya da malzemeden çalmışsın :p

Worafz

Okçu
Çok yardımcı olacağını sanmıyorum ama 31 Ocak ta yaptığım haritanın ekran görüntüsü bunun üzerinden yorum yapılabilir :)
dvlPQL.jpg

-AzraiL-

Yasaklı
Sancak çok ufak kalmış
Bizimkiler güzel şekilde gidiyor
alarm da saldırgan taraf olarak görünüyor
Başarılar beyler :)

İlk haritada sancak ve aile aynı renkti.birlikteydiler.ikinci haritada aile ve sancak farklı renklerde.o yüzden sancak azalmış gibi görünüyor 2 .haritada.Yani ufak filan kaldığı yok.zaten savaşta ta Nwo ve Sancak üstün .

Birde cedcal e bak sen . Belki göremezsin konum söyleyeyim.haritanin ortasındaki ufacık siyah bölgeler var .onlarda Cedcal

DeletedUser58862

Ziyaretçi
İlk haritada sancak ve aile aynı renkti.birlikteydiler.ikinci haritada aile ve sancak farklı renklerde.o yüzden sancak azalmış gibi görünüyor 2 .haritada.Yani ufak filan kaldığı yok.zaten savaşta ta Nwo ve Sancak üstün .

Birde cedcal e bak sen . Belki göremezsin konum söyleyeyim.haritanin ortasındaki ufacık siyah bölgeler var .onlarda Cedcal
Ufaktan kastım diğer klanların harita yayılışlarına göre ufak kalmış :D ondan bahsediyorum

DeletedUser65896

Ziyaretçi

Bu nasıl bi kindir ya belli sen sancaktansın cedcalin geri gittiğini nereden uydurdun onu da bilmiyorum da az sabret Güneydoğudan kabaran bişey var size :eek::D

-AzraiL-

Yasaklı
Bu nasıl bi kindir ya belli sen sancaktansın cedcalin geri gittiğini nereden uydurdun onu da bilmiyorum da az sabret Güneydoğudan kabaran bişey var size :eek::D

Fethedilen köyler
265

Kaybedilen köyler
177

Saldırırken yendiğin rakipler
27.041.541

Savunurken yendiğin rakipler
33.207.146

Cedcal öyle bir ilerlemiş ki savaşta 90 köy geriye düşmüş .Bravo

DeletedUser63716

Ziyaretçi
85 i benim k43 zaten, savaşın ana bölgesinde herkes olduğu yerde şuan. 2-3 op sonra belli olur kim ilerliyor kim ilerleyemiyor