Güncel W22 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36394

Ziyaretçi
alwacım bu dünyada benimsin aile klanları bana ait eskisi gibi rahat ol ;)

Şimdiden teşekkürler. Bu dünya da yine rahat edeceğiz. tt2

ilk 20 de hep bir klanımız oldu aslında :/ yarın güncellenmezse hata vardır demek ki :p malum şu an 4 klanımızda ilk 20 de =) mutfak klanınında ilk 20 de 2 tane klanı vardı dün .. aynı şekilde onlarda yok bu haritada =)

Aile klan güncellemeleri ilk köy alımlarıyla birlikte olacaktır. Belirttiğiniz genel harita sadece ilk 20 klanı baz almaktadır. Kısaca aile klanı ile karıştırmayalım. Ayrıca dünya yeni olduğu için ilk 20 çok değişebiliyor. Bu nedenle harita üzerinde bazı klanları göremiyor olmanız normaldir.

LOFA Sifteri

Mızrakçı
birde kıtasal anlamda klanları gösteren harita neden 1 milyonla sınırlandırılmış ? merak ettim :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
100x100 oluyor bir kıta bu da 10000 birim yer demek.
Bütün kıtada sadece köy olsa ve tam puan olsa köyler. Köyleri düz 13k dan hesaplarsak 13000x10000=13000000

İşte buradan bir şeyler çıkarırsınız artık ben ortaya lafımı atayım siz çözün troll

DeletedUser45608

Ziyaretçi
yoo 300 puanla sınırlandırılmış siz hangi haritaya bakıyonuz?

DeletedUser36394

Ziyaretçi
birde kıtasal anlamda klanları gösteren harita neden 1 milyonla sınırlandırılmış ? merak ettim :D

yoo 300 puanla sınırlandırılmış siz hangi haritaya bakıyonuz?

Düzenlemeleri dün yaptığım için bugün gelen güncellemeyle birlikte değiştirildi. Güncelleme saat olarak 12.40'da gerçekleştiği için bir milyon şeklinde görmüş oldunuz. :) Şu anki düzende oyuncular için 300 klanlar için sınır 3000.

DeletedUser48595

Ziyaretçi
modun dil çıkarttığını ilk defa görüyorum tt2

DeletedUser48595

Ziyaretçi
O zaman forumu iyi takip etmiyorsunuz. Mesajlarımın çoğunda kullanmışımdır. tt2
forum postlarını görüntüle diyip 3 sayfada ctrl f yapıp tt2 aradım. 23 tt2 yi 3 sayfaya sığdırma başarısı her yiğidin harcı değildir.
Yüce klanlar halkı önünde seni King of The tt2 ilan ediyorum. Esen kalın.

DeletedUser24088

Ziyaretçi
yanlız en iyi dağılımı The Expendables yani bizim klan yapmış :D

DeletedUser36394

Ziyaretçi
forum postlarını görüntüle diyip 3 sayfada ctrl f yapıp tt2 aradım. 23 tt2 yi 3 sayfaya sığdırma başarısı her yiğidin harcı değildir.
Yüce klanlar halkı önünde seni King of The tt2 ilan ediyorum. Esen kalın.

Yaklaşık her üç mesajdan birinde kullanmışım o zaman. :D 'King of The tt2' olarak iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. :)

yanlız en iyi dağılımı The Expendables yani bizim klan yapmış :D

Ben harita üzerinde göremedim. :S Acaba yanlış mı baktım? Ya da çok dağılmış ondan görememişimdir. :D

DeletedUser48331

Ziyaretçi
Mutfak - Mutf@k - DAMAGE - DAM@GE klanlarını aile olarak ekler misiniz .

DeletedUser45608

Ziyaretçi
23e gidin açılır 2 aya. bırakın şimdi burayı kasmayın hiç

Durum
Konu yanıtlara kapalı.