Güncel W20 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46266

Ziyaretçi
ilk sarayı basan mustafa avantajlı olan o ama bekleyip görelim

DeletedUser

Ziyaretçi

Benimki sizinki gibi olmaz ama benim sistemde sorun çıkmıyor bunu kendim için yapmıştım :)

Renkler net renkler olduğu için fazla renk kullanmadım o yüzden bir çok klan yok, eklemediklerim alınmaz inş.

REST-BEST-JEST
ANTRES-ANTARS-@NTRES-ANTRS
EŞK!YA-E$KiYA-E$K1YA-E$K!Y@-E$K1Y@
NOP
ACMYZ ailesi
SİMOSM ailesi
DOST
HUCUM-MUCUH ailesi

DeletedUser18650

Ziyaretçi
Sistemsel bir sorun yaşıyoruz. Bildirimi yaptım lakin ne zaman sonuçlanır kesin bir tarih veremiyorum.

çok çok fazla hata var oyunda askerlerını kestıgım 1 haftadır somurge yaptıgım koy sabah uyandıgımda harıtadan sılınmıs yerınde yeller esıyordu nereye gıttı bu koy adam koyunumu taşıdı :S

DeletedUser

Ziyaretçi
Hata yok, Belli bir süre geçmeden oyuncu hesabı resetlerse köy silinir.

DeletedUser18650

Ziyaretçi
süre: oyunun ilk gününden beri vardı köy eger bu kadar uzunsa benım hatam eyvallah

DeletedUser

Ziyaretçi
Bilemiyorum aynısını daha önce ben de yaşamıştım w19'du galiba daha önceden yapmıyorlardı bunu orada sormuştum aldığım cvabı direk buraya yazdım

DeletedUser

Ziyaretçi

Benimki sizinki gibi olmaz ama benim sistemde sorun çıkmıyor bunu kendim için yapmıştım :)

Renkler net renkler olduğu için fazla renk kullanmadım o yüzden bir çok klan yok, eklemediklerim alınmaz inş.

REST-BEST-JEST
ANTRES-ANTARS-@NTRES-ANTRS
EŞK!YA-E$KiYA-E$K1YA-E$K!Y@-E$K1Y@
NOP
ACMYZ ailesi
SİMOSM ailesi
DOST
HUCUM-MUCUH ailesi

Bu arada ACMYZ2 kimin klanı ? Diğer acemilerin profilinde gözükmüyordu eklemedim

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu haritada da hata var, daha önce klan forumunda bir arkadaşımız da böyle bir harita çıkartmıştı ancak baştan başla yapılan köyler işlenmemiş sanırım. Acemiyiz ve simosm klanlarının 3-4 hesap istisna olmakla birlikte kuzeybatı harici üyesi yok en basitinden. Oyundaki harita candır diyelim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Tribalwars'ın sitesinden yapıldığına göre, demek ki varmış :) Ben de eşkiya'nın ortada üyesi olduğunu bilmiyordum ama var gösteriyor
Bu kadar oluyor işte :)

DeletedUser46266

Ziyaretçi
ellerine sağlık hocam.

birde bu köy resetleme nedir anlatırsanız iyi olur
yeniden başla yaparsan köy barbara düşüyor bunu biliyoruzda resetleme işini anlayamadım..

DeletedUser

Ziyaretçi
Tribalwars'ın sitesinden yapıldığına göre, demek ki varmış :) Ben de eşkiya'nın ortada üyesi olduğunu bilmiyordum ama var gösteriyor
Bu kadar oluyor işte :)

Ortadaki köyler baştan başla yapmadan önceki köylerimiz oyundan haritaya bakarsan olmadığını görürsün..
TwStats hatası..

ellerine sağlık hocam.

birde bu köy resetleme nedir anlatırsanız iyi olur
yeniden başla yaparsan köy barbara düşüyor bunu biliyoruzda resetleme işini anlayamadım..

Oyuna girerken fazla fazla hesap açıp diğer hesapları barbara döndürmeyi engellemek için yapılan bir uygulama..
Ne kadar etkili oldu tartışılır.. Başka türlü doldurular barbarları

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Haritalar eklenip harita boyutu ve diğer ayarlar düzenlendi. Sistemin günlük güncellemesiyle(12:36) birlikte yeni ayarlar aktif hale gelecektir.

DeletedUser

Ziyaretçi
ACMYZ - @CMYZ - ACMYZZ Aileleri

SİMOSM-SİM0SM-S!MOSM-SİM@SM Aileleri ekler misiniz :)