Güncel Harita

Kral Smokin

Acemi
olur hocam fazla bakamıyorum zaten yoğunluktan geçen sefer aldım şehir dışındayım diye hiç bakamadım köy gitmişti şimdi alamıyorum galiba baktımda neyse sağlık olsun diyelim

PARS Estergon

Baltacı
Dünyaya bakıyorum da oynayanların çoğu bildiğimiz simalar ve oyunu bilen kişiler. Kolay dünyanın anlamı kalmıyor @Mr.Storm bence casual dünyası kapatılmaları profiller de yazılmamalı eski var olanlar da kaldırılmalı. Yeni oyuncular için olan dünyalar da yeni oyuncudan çok 2-3 yıllık playerler mevcut.

FARAZA

Süvari
Dünyaya bakıyorum da oynayanların çoğu bildiğimiz simalar ve oyunu bilen kişiler. Kolay dünyanın anlamı kalmıyor @Mr.Storm bence casual dünyası kapatılmaları profiller de yazılmamalı eski var olanlar da kaldırılmalı. Yeni oyuncular için olan dünyalar da yeni oyuncudan çok 2-3 yıllık playerler mevcut.
Kesinlikle katılıyorum daha mantıklı biz çözüm olarak oyuncu eğer 1 yıllıktan daha eskiyse kolay dünyaya hiç giriş yapamamalı bence bu şekilde kolay dünyaların amacına daha çok hizmet etmesini sağlayabiliriz

fatcat

Milis
haklısın eski madalyalar kaldırılmalı ve yenilerdede madalya verilmemeli
ama
belirttiğin 2-3 yıllık falan olan oyuncuların bazılarıda 1-2 op yedikten sonra ağlayıp dünyadan kaçıyor , c7 de çoğu erkeği gördük :D heryerde erkeklik yapanlar bir anda kurabiye olabiliyor o yüzden kısıtlamalara pek gerek yok
bayrak kasılabilecek tek yer olarak casualler kaldı onunda limiti 365 gün ne zaman köy yapacan ne zaman bayrak kasacan tabi o da ayrı bir konu

FARAZA

Süvari
haklısın eski madalyalar kaldırılmalı ve yenilerdede madalya verilmemeli
ama
belirttiğin 2-3 yıllık falan olan oyuncuların bazılarıda 1-2 op yedikten sonra ağlayıp dünyadan kaçıyor , c7 de çoğu erkeği gördük :D heryerde erkeklik yapanlar bir anda kurabiye olabiliyor o yüzden kısıtlamalara pek gerek yok
bayrak kasılabilecek tek yer olarak casualler kaldı onunda limiti 365 gün ne zaman köy yapacan ne zaman bayrak kasacan tabi o da ayrı bir konu
Sen kedi sev bence fikir sunma :p

ferhat1912

Acemi
deliler aile klanı sanırım bütün dünya ile savaşıyor bence de eski oyuncular girmemeli diyeceğimde bayrak nerde kasacağız kolay dünyasında da bir önlem şart oldu artık
37874 adlı eklentiyi görüntüleharita 11 piksel olmus ama uğraşasım gelmedi atmış olmak için atıyorum :D

C a S P e R

Acemi
bu yeni oyuncu tabirine hemen hemen ben uyuyorum :) C8 deki herkesi C9 dada göreceğiz ilk defa casual oynadım ve hoşuma gitti iş yoğunluğu çok olan geceleri rahat uyumak isteyen saldırı gelince çok dert yapmayan, multi hesaplarla uğraşmayanlar için çok güzel. düşsen bile toparlayabiliyorsun. Kısaca C9 da görüşürüz :))

FARAZA

Süvari
bu yeni oyuncu tabirine hemen hemen ben uyuyorum :) C8 deki herkesi C9 dada göreceğiz ilk defa casual oynadım ve hoşuma gitti iş yoğunluğu çok olan geceleri rahat uyumak isteyen saldırı gelince çok dert yapmayan, multi hesaplarla uğraşmayanlar için çok güzel. düşsen bile toparlayabiliyorsun. Kısaca C9 da görüşürüz :))
C9 niye bekliyorsun c8 daha yeni başladı