Günün toplayıcısı hatası

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Günün toplayıcısı ödülünü kazanıyorum alamıyorum. Yazıyoruz destek ekibine sistemde sıkıntı yoktur diyor. Belgeleri atıyoruz halâ

"Sistem kayıtlarımız esastır. Ne yazık ki sizin bize sağladığınız verileri kabul etmemiz mümkün değildir." Diyorlar.

ek de belgeleri atıyorum buraya. Ekran görüntüsü alınan saate bakın. Gün sonunda diğer resimde herşey mevcut.

Eklentiler

• IMG_20230601_121122.jpg
    IMG_20230601_121122.jpg
    487,7 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20230601_111148.jpg
    IMG_20230601_111148.jpg
    640,1 KB · Görüntüleme: 58

segezha

Casus
23:59 da çekmen lazım bu ssler bir anlam ifade etmez sonuçta geçiebilirsin

Hocam benden sonra ki oyuncu ilk fotoğrafta görünüyor. Ve sonra ki fotoğrafta da günün skorları görünüyor. Eğer bir başkası geçtiyse göstersinler kimin geçtiğini.

september

Okçu
Hocam benden sonra ki oyuncu ilk fotoğrafta görünüyor. Ve sonra ki fotoğrafta da günün skorları görünüyor. Eğer bir başkası geçtiyse göstersinler kimin geçtiğini.

Alan kişi başarılarını gizlemiş hocam, o sebeple görülmüyor.

Buradan takip edebilirsin, muhtemelen biri sizi geçti o sebeple başkası aldı ödülü. Siz günlük toplamadaki bireysel kendi istatistiğini geçtiğiniz için kendi bireysel istatistiğinizi dün olarak görüyor olabilirsiniz ama daha önce 50 milyon toplama yapmış birisi olduğunu farz edin, o kişi 20 m bile yapsa günlük toplananlarda görülmez ama sizi geçtiği için ödülü o alır.

Hocam anlıyorum ama ben 1 milyon iken 2 olan kişi 9 milyondu bir başkasının aldığını düşünmüyorum ama bakalım aldıysa da söylemeleri lazım ben halâ arkasındayım :)

Faraza*

Kılıç Ustası
Bilerek 23.59 da dönecek şekilde atıp ben de insanların umutlarıyla oynuyordum. Oyunun sizin hakkınızı yemesi gibi bir durum pek olası değil fazla peşine düşmenizi önermem zira bir sonuca varamazsınız.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Konu hakkında zaten destek sistemi üzerinden yanıt verilmiştir. Konuyu buraya taşımanız farklı bir yanıt almanızı sağlamayacaktır. Bu bir hata değildir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.