GöLGe HaRaMiLeRi

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba

Klanın kurucularından biri olarak, kendi ekibimle birlikte bu dünyada yerimizi alacağız. Yönümüz bu klan adının her zamanki yönü olan KUZEY DOĞU bölgesi olacaktır.. Soru ve sorunlarınız için forum hesabıma mesaj atabilirsiniz..

Katılacak tüm ekiplere başarılar dilerim...

İnsan oturup sakince düşününce aklı başına geliyor yaptığı hataları anlıyor. Nezaket ve iyi niyetle düşüncelerimi bildirdim. Her türlü çözümü sundum ama insanların istediği Sinser bunu yapmalıymış geçte olsa farkettim...
Herkese bol şans.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Hocam bu sorularını gidip ona sorsan yormasan bizi :) senin kafa baya karışmış çünkü.

Kendisi dilediği şekilde gelebilir :)

DeletedUser59296

Ziyaretçi
Başarılar sinser, bu arada uzun zamandır görmüyordum hoşgeldin oyuna :) en son hatırladığım röpörtaj (doğru mu yazdım bilmiyorum) yapıyordun klanlarda o kalmış aklımda :)

DeletedUser66182

Ziyaretçi

Teşekkürler hocam

Başarılar sinser, bu arada uzun zamandır görmüyordum hoşgeldin oyuna :) en son hatırladığım röpörtaj (doğru mu yazdım bilmiyorum) yapıyordun klanlarda o kalmış aklımda :)

Doğru emek verdik 48 de de yapmak istedim ancak klanların ilgisi yetersizdi :) belki vakit bulursam classic de yaparım :) güzel oluyor bence. Teşekkürler

Hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin :)

Ne zaman "Diplomasi benim işim kanka" diye geleceksin bu world merak ediyorum :D

Teşekkürler hocam

Yalnız Bay ego benim.

Ben by ego yazdım sen bay egosun :) arada 1 harf fark var.

Teşekkürler :)