GöLGe HaRaMiLeRi

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Favori oyuncu tabiki barış abi sonra ben :D
mehmet abi cok kırgınm çok :D

Kolay gelsin dünyada bizee :) zevkli bir dünya olsun..

bolubjk*

Ağır Atlı
Serhat bu on süresi ve yaklaşımla devam ettiği sürece oyunda oyunculuk anlamında ciddi bir konuma gelir yakında, o bi süre yoktu ve biraz psikolojisi iyi değildi dimi tt1
Bu dünyada oynayabilirse performansı iyi olacak, aramızdaki buzları erittik ayrıca bütün klanlar alemine tekrardan açıktan belirteyim :)

Özgür abi teşekkür ettim, Malii sanada teşekkürler favori gösterdiğin için bizleri wub

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar diliyorum,uzun süre sonra benim için de bir farklılık olacak.

DeletedUser33843

Ziyaretçi
fatih benimle beraber oynayacak olmak nasıl bir his ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Sametcim,ilk önce oynamak nasıl bir his onu tatmam lazım ama sen varsan illaki iyidir :)

Mehmet,ben de sana karşı boş değilim..

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat bu on süresi ve yaklaşımla devam ettiği sürece oyunda oyunculuk anlamında ciddi bir konuma gelir yakında, o bi süre yoktu ve biraz psikolojisi iyi değildi dimi tt1
Bu dünyada oynayabilirse performansı iyi olacak, aramızdaki buzları erittik ayrıca bütün klanlar alemine tekrardan açıktan belirteyim :)

Özgür abi teşekkür ettim, Malii sanada teşekkürler favori gösterdiğin için bizleri wub

Şairi duydunuz... :cool:thumbup

bolubjk*

Ağır Atlı
Formundan hiç birşey kaybetmemişsin.. Uzun süredir görüşemiyor olmak da üzüntü verici crying :(

Çetin malesef peşimizde Atakan..

DeletedUser46266

Ziyaretçi
başarılar dilerim güçlü kadro.

başarısızlık ihtimali yok denecek kadar az yani yok :)

TequiLa*

Baltacı
W19 dan sonra 27 te esmeye gelicez mehmet abi ozelden belirtti kadromuz gerçekten çok iyi Allah utandırmasın bütün abilerime kalp <3

DeletedUser52944

Ziyaretçi
GÖLGE ekibine başarılar dilerim. :)

Çetto knka yağmada kapüşüyünnü :D