GöLGe HaRaMiLeRi !

• Konuyu başlatan DeletedUser35491
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Klan adı : GöLGe HaRaMiLeRi !
Kısaltma : GöLGe!
Bölge : Kuzeydoğu
Kıta : K46

Merhaba arkadaşlar ekibimizle klanı kurmuş bulunmaktayız diğer GöLGe klanları ile bir bağımız yoktur. Ortak yanımız bu dünyanın son dünyamız olmasıdır. Bir amacı olmayan insanların oyundan son kez keyif almaları için kurulmuştur...Sıralama,Kesim şu bu hedefimiz yoktur..Sadece muhabbet için bir aradayız.. sevgilerimle..

GöLGe-SiNSeR

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat Basarilar ancak diger golge derken ki kasit nedir :)

kuzey dogu klani disinda ki kuzey bati da kurulmus golge sizden degil mi yani cakma mi demek istiyorsun :)

DeletedUser34195

Ziyaretçi
GöLGe nin asıl kadrosu ve asıl klan ile hiç bir alakası yok bunun kendi istegiyle GöLGe ismi altında klan kurmuş hiç bir diploması felan yoktur tam aksine düşman olarak görünüyorlar haritada yakında da açıklamayı yapar mehmet konu hakkında..İç karışıklık felan yok her zaman ki işleri bu arkadaşın iç karışıklık olması gibi bir durumda olamaz..

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Herkes bildiği gibi konuşuyor ama başlığımın altında yapmayın açıklamalarınızı bu tanıtım başlığı rica edicem :)

Fatih abi kuzey doğusunu batısını bilmem GöLGe bölünmedi iç karışıklıkta olmadı gereksiz bir kaç arkadaşla gereksiz işler peşindeyiz o kadar AS GÖLGE kadrosu diye birşey yok w7 GöLGe den kaç adam var saydın mı apo ? AS dediğin bu klanın kemiğini oluşturmuş adam demektir. Bu olay yok. Herneyse tartışmaya gerek yok hangisi as hangisi çakma bilemem ama biz orjinal fikirleri olan sıradan gereksiz insanlarız öyle ;)

İyi eğlenceler

DeletedUser

Ziyaretçi
kuzey doguda sizlerin kurdugu golge var birde kuzey batida barislarin kurdugu golge var simdi kim ic islerini karistiyor valla cok pis darlandim ha :)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Abi GöLGe! klanı hariç diğer tüm klanlar birbirine bağlı ve mehmetin liderlik ettiği klandır GöLGe! klanı başka bir klan başka bir topluluk başka bir yapıdır kısaca :) bununlada ben ilgileniyorum biliyorsun klan adına ve klanın geçmişine olan bağlılığımı bu nedenle yaşanan ne olursa olsun bu addan vazgeçmek yerine böyle bir düşünceye giriştim. :) olay bu fatih abi.

DeletedUser

Ziyaretçi
olm ben fatih miyim bana fatih diyorsun :D

suna golgenin toplam kac klani var 5 6 kac tane..

w19 dunyasinda golge klanlari kuzeyde bati ve dogu olarak ayrilmissiniz

kuzey batida malum 2 golge klani var

diger klanlarlar kuzey doguda..

Simdi su soruyu sorayim kuzey bati bolgesi bizim kurdumuz klan degil diyorsun sadece kuzey dogu bolgesin de olan golge klanlari gercek klan diyorsun yani oyle mi :)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
fatih ali ne farkeder abi :D badi sayılırsınız sıkıntı olmaz diye şey ettim top direk aut oldu herhalde :D

Abi mehmetle yolları ayırdık kısaca. ben ayrı klan ekip kurdum kuzey batı doğu güney şu bu hepsi GöLGe ben sadece 15 kişi ile ayrı bir klan kurup adını GöLGe! yaptım o kadar.. aynı olan hiç birşey yok.. anlatabildim mi şimdi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ha gozum bende sana bunu soruyorum yaa tmm anladim :)

fatih ile badilik coktan bitti ara verdik badilige :)

topu aut'a cikti ama oyun yeni basliyor :)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Senle bi özelden falan konuşsak mı napsak ne dersin ? :)

DeletedUser44833

Ziyaretçi
Ne boş adamsın sen ya :D Sanane ayrıldıysalar ayrıldılar :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Esat sana mı soruyom len niye ayrıldıklarını :) adamlara sordum bitti ayrıldıysa ayrıldılar sanki bana ayrıldılar :) bana boş diyen adama bak :)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Başarılar diyen ilgi gösteren herkese teşekkür ederim :)

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Bana göre oyun oynandı. Belkide öyle denk geldi...Bilemiycem ya oyuncular kazandı yada fatih hakkıyla aldı tebrik ederim sorun değil :) esas olan şey şu ; Nasıl dik durduğumuzu gösterdik...GöLGe ye başarılı jubileler...