Gölge Haramileri

bolubjk*

Ağır Atlı
Arkadaşlar bölgemiz KUZEYDOĞU dur tekrar hatırlatma yapayım, gelen sorular üzerine.
Ben ön kayıt yapmadım henüz ama ön kayıt yapan 30 40 civarında arkadaşımız bulunmaktadır. Dünya açıldıktan itibaren belli ekipler halinde bir kaç gün oyucularımız giriş yapacaklardır. Ön kayıtta K45 bölgesine umarım çok arkadaşımız düşer :). İç bölgeler büyük önem taşıyor çünkü yayılma konusunda.

Oyuna başlayan arkadaşlarımız oyun içinde irtibatsız yeni başla yapmasınlar lütfen, sistemli bir şekilde yayılmamız gerekiyor çünkü.

Başarı dileyen arkadaşlara da teşekkürler...

bolubjk*

Ağır Atlı
k44 bölgesine önkayıtta belli sayıda arkadaşımız düşmüş, o bölgede önkayıt yapan arkadaşlar yeni başla yapmayınız. K44 bölgesinde de bir GöLGe kurulacaktır, bilginize.

bolubjk*

Ağır Atlı
k45 e de yeterince arkadaşımız düştü o da güzel bir haber :)
Ben k35 in az daha bi açılmasını bekliyorum, 1 saat içinde geliyorum :)
Diğer gruplarda yavaş yavaş gelirler.

bolubjk*

Ağır Atlı
Harita yavaş ilerliyor.
Henüz başlamayın dostlar, akşam gibi giriş yapın. Bir kaç saat boyunca giriş olmasın çok fazla mümkünse.

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar hepimize.

ayrıca not : klan forumunu tamamıyla takip eden kim varsa özel olarak tebrikler şimdiden.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
mehmet özelliklen bu dünyaya çok özveri gösterdi Hucum klanları burd aoynamıucak kesınşlıklen hucum klanı adı altında hiç bir klan kurulmıyacak lakin mehmet yalnzı bırakmıcaz Hucum ana kadrosu olarak mehmetin ekibiylen bu dunyaya giricez

inş zevkli bür dunya olur kımler gelcek derseniz Koji Xsersery Road Runner jucos v.s bir ekiplen giricez bir muddet ee mehmeti yalnzı bırakmak olmaz :) burda ismini yazmadığım arkadaşlarımda var

DeletedUser

Ziyaretçi
başlayın sız :D ben oynuyorum heheh ılk klanlara başladıgım gıbı hemde kımse benı danımıyor :D

bolubjk*

Ağır Atlı
Eyvallah abim, en yakın zamanda bekliyoruz sizide.

@DEXMOND sağolasın malum arkadaşım :D