GöLGe HaRaMiLeRi Savaş Raporları

• Konuyu başlatan .thtuloveme.
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55848

Ziyaretçi
Hani nerede Dönüşüne Kitlerim Canım olayı bekliyorum merakla :D

DeletedUser54842

Ziyaretçi
acemiler yakında 9bin9yüzdoksan9 u kurar a önce baktım 5 olmuş vurdukça çoğalıyolar

Luciferr

Dük
Saldırgan: kraltero
Kaynak: kraltero köyü (561|480) K45

Miktar: 0 0 177 0 73 0 13 0 0
Kayıplar: 0 0 177 0 73 0 13 0 0

çoğalsınlar np.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
gölge de, biz de 300 spartalı gibi kaldık dünyada valla :D keşke 30 klan olarak başlasaydık dünyaya :p

içten başarılar sizlere :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Helal saldırı ordu kesimleri can yakmıştır xd

DeletedUser

Ziyaretçi
Herkese merhaba forumlarda genel olarak varlığıma aşina olan rakiplerim bilirler es geçmem savaş dönemlerini esasen ama bir süredir hatta halen ve ay bitimine kadar işteki yoğunluğum sebebi ile gereken özeni gösteremedim hatta rakip raporumu dahi koyacak kadar boşladım...

Savaş istatistiklerine bakacak olursak çok fazla fark yok. Bizim hatalı paslarımız da rakip çok iyi kontra atağa çıkmış ve estetik hareketler de bulunmuş. Henüz gol pozisyonu da gol de yok. Bu nedenle daha hiç bir şey belli değil bekleyip görelim

Fazla rapor yayınlayamayacağım elimizde dahası var. Bu kesimler daha çok hoşuma gitti şahsen arkadaşlarımızı tebrik ederim.

Screenshot_12.png

====

Screenshot_13.png

159e4d.png

===

Screenshot_1.png

===

Screenshot_2.png

===

Screenshot_3.png

===

Screenshot_4.png

===

Screenshot_5.png

===

Screenshot_6.png

===

Screenshot_7.png

===

Screenshot_8.png

===

Screenshot_9.png

===

Screenshot_10.png

===

Screenshot_11.png

DeletedUser

Ziyaretçi
Depoyu niye vurdu diye sormayın çiftlik demirci bitince ben depoya geçiyom tarz meselesi wub

DeletedUser39894

Ziyaretçi
bazi raporlari da iki kere paylastik maksat cok gozuksun tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Cümbüş vardı bu gece sanırım ? Serhat raporları düzenleyip foruma koyarsan biraz şenlebilir buralar diye düşünüyorum crying

DeletedUser

Ziyaretçi
Bazı raporları koyulmuş olabileceğini düşünüp, teyit etmeye üşendiğim için son gelen raporlara yer açıyorum. Yeni bir sayfa var artık netice de İmparator fatih terimin dediği gibi "Biz bittti demeden bitmez !" Bu geri dönüş kontra atağımızın henüzün ilk pasları idi. Acelemiz yok her şey bir uzun pas göndermeye bakar ;) Saldırsan savunan oyunculara tebrikler.

a1.png

=

a2.png

=

a3.png

=

a4.png

=

Destekler geçte olsa yetişmiş, organizasyon için ayrıca tebrikler.

a5.png