Gölge Haramileri Savaş Raporları

DeletedUser9560

Ziyaretçi
NEFES klanları raporları, taze taze.

qxr0j.png

qxr0v.png

qxr1h.png

qxr21.png

qxr2j.png

qxr33.png

qxr3g.png

qxr40.png

qxr4h.png

qxr4z.png

qxr5g.png

DeletedUser

Ziyaretçi
Kankam yazık la bunlara hala sanıyorlar bizden köy alabileceklerini:D

DeletedUser34195

Ziyaretçi
Kankam yazık la bunlara hala sanıyorlar bizden köy alabileceklerini:D

Hayir bide atıp tutmaları yokmu onlara bayılıyorum,neyin kafasını alıpta böyle şeyler yapıyorlar anlamıyorum 2 tane klanın ordusunu kestiler yenilmez ilan ettiler kendilerini

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Biri benımı cagırdı ? :D diyorum benle oynamayın GÖLGE Sizle oyun oynar yook illede saldıracaz :DD attıkları mis uzakta değil fark ettiğimde 5 saat vardı bu kadar oldu :DD

DeletedUser23403

Ziyaretçi
Hasanım ne yapmışsın sen bu adamlara.. adamları pişman etmişsin geldiklerine geleceklerine :D misafirperverliğin buysa haha :D gerçekten tebrikler ;) Gerekli cevabı almışlardır herhalde arkadaşlar ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Tebrik ederim, güzel savaştı.. Fakat tek sorun bizim klandaki GÖLGE oyuncuları yani GÖLGE'nin casusları gerçekten onlardan kaynaklanan bi mağlubiyet oldu neyse sağlık olsun tekrar basılmayacak gibi değil.

DeletedUser34195

Ziyaretçi
Tebrik ederim, güzel savaştı.. Fakat tek sorun bizim klandaki GÖLGE oyuncuları yani GÖLGE'nin casusları gerçekten onlardan kaynaklanan bi mağlubiyet oldu neyse sağlık olsun tekrar basılmayacak gibi değil.

Böyle bi cevap gelecegini bekliyodum açıkcası,paylaştıgın fake listesinde dünya kadar oyuncu vardı bu oyuncuya saldırı gelecegini nerden anladık acaba casus mu söyledi bunu yoksa şu güvendiginiz saldırı yapanlarmı,neyse uzamasın konu aynen basılmıyacak askerler degil bunlar basılır teşekkürler tekrardan..

DeletedUser

Ziyaretçi
Artık bilmiyorum biz o tür casus işlerinden pek anlamayız ,
İyi oyunlar

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Casus işini gecın ben 100 fake aldım niye destek almadım ? 1 tane bile ?

Bugun baktım saat 11'de mis vardı dedımki apo abiye ".thtuloveme" abi saldırı alıyorum fake geliyorsa bilginiz olsun misde var benımkılerde dedim ve hiç bi casusda bana gelipte hasan sana saldırı geliyo mis atıyorlar vs vs demedi cünkü opu özelden yaptıgınızı biliyorz :)

DeletedUser9560

Ziyaretçi

Boyle guzel raporlari karalayacak yorumlarda bulunmasak her sey daha guzel olacak ama neyse bu yorum da nefes in bazi seylerin farkina vardiginin kanitidir bana gore.

DeletedUser

Ziyaretçi
Boyle guzel raporlari karalayacak yorumlarda bulunmasak her sey daha guzel olacak ama neyse bu yorum da nefes in bazi seylerin farkina vardiginin kanitidir bana gore.

Dikkat ederseniz karalamadım tebriğimi ettim sadece ek olarak aklımdan geçeni söyledim zaten bu olayı kendileride kabul etmekteler..

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Hayır casus her klanda olurdu opu kendıleri bile son anda yapıyo kimseye bilgi vermiyorlar bana diyorsunuzki bilgi aldın.

DeletedUser34195

Ziyaretçi
Bıdı bıdı ötmeye benzemez kremayi sürer fırına verilir ..

Sadece 1 raporu ben yayınladım korcan musait bi zamanda diger raporları yayınlar bu eleman sürekli öttügü için bi sussun dedim