GöLGe&ArTiZz Raporlar

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Şimdilik ss ile birlikte bir iki görsel paylaşayım, gün içi rapor da atarım :)

Forumdan atıp tutan insanların sessizleştiğini farketmişsinizdir. Sebebi aşağıdaki görseller. Forumdan cevap istediler,verdik. Oyundan istediler,verdik. Demek ki neymiş bu oyun (Kendi klanından köy alarak oynanmazmış..). Demek ki neymiş klan adı her zaman içeriği yansıtmazmış (VEFA şimdi istanbulda bir semt adı sadece :p)

6Nz3NW.png

NDQMDP.png

aYZkYO.png

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Kardeş oraya 2 köy daha eklermisin çok acele etmişsin be oloom sen daha sabah 6da paylaştın 4-5 saatte 2 köy daha almışız lütfen istatistikleri güncel tutalım mekan sahibi beyğğğ

DeletedUser63005

Ziyaretçi
@Ortalama Biri

Sen bana niye hiç post atmıyon yalanmıydı o sohbetler yalanmıydı whatsapp geçmişimiz yalanmıydı 49da klanında pre kasmam hee ?? bana hiç post atma hiç yazma hiç konu açma kırıldım

12345x1

Mızrakçı
Noldu pek bir keyfin yok
Düşlediğin gibi olmadı mı?
Yakıştı ama sana mor renk çok

güncelleme istiyoruz

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Noldu pek bir keyfin yok
Düşlediğin gibi olmadı mı?
Yakıştı ama sana mor renk çok

güncelleme istiyoruz

oo canısı 2 köy alınca bakıyorum keyfin yerine gelmiş çenen açılmış hemen mesajlar yazılmış bunca zamandır niye yazmıyodun :D yapıcaz yapıcaz merak etme ufak bi işimiz kaldı onu bi halledelim hemen güncelliycez ;) sen sadece sıkı tutun tamam ;)

DeletedUser66182

Ziyaretçi
GÜNCELLEME

Köy farkı 7 ve VEFA hala çöp. Özellikle de @12345x1 .
Düne kadar genel foruma girmeye yüzü olmayan insanlar gelip burada hala fark 7 iken konuşmasın. Keza geçmişte açıkca gördük kü konuşanı susturmasını iyi biliyoruz.. Hadi eyvallah.

DeletedUser63005

Ziyaretçi
@- S i N S e R -

şşşşş bırak konuşsun o konuştukça biz susturuyoruz biz susturdukça onun içinde kalıyor içinde kaldıkça patlıyor arkadaş :D

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Ya yok tam bir velet bu arkadaş ama çözdüm sıkıntısını askerde bunu çok dövmüşler. (Kalıcı hasar bırakmış) kendi cümlelerinden yola çıkarak bu sonuca vardım sonunda :)

12345x1

Mızrakçı
serhat seni susmaya davet ediyorum zira çenenin son günlerde hasar aldığını düşünüyorum. çenen bu durumdayken bence pek konuşma. tamamen sağlığını düşündüğümden yazıyorum

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Çoluk çocuğu kaale almaktan sıkıldım.. Nerede bunun abisi / velisi ???

Susmak size yakışır aslanım, biz yensekte yenilsekte dik durmayı biliriz. Gerideyken çıtın çıkmayacak genel foruma dahi girmeyeceksin... 3 köy alınca dünya kapatmış gibi poz vereceksin... Bu tam sizin karakterinize ve seviyenize uygun şey işte :)

12345x1

Mızrakçı
He yani rakip klan oyuncularına sirkü çekmek, mükemmel davranış. Operasyon yerken köyün gideceğini anlayınca whatsapptan ağlanmak, mükemmel davranış. 2 köy alınca tüm VEFA klanlarına hakaret etmek, mükemmel davranış. Artizz klanından yardım dilenip, sizsiz yenemeyiz bunları demek ve daha sonrasında bunu sadece kendiniz vefaya saldırmış gibi göstermeniz, mükemmel davranış. Biz forumda raporları güncelleyin diyince karaktersiz oluyoruz öyle mi canım benim :D?