GÜNEY BATI PRE CENNET OLACAK!!!

• Konuyu başlatan DeletedUser65843
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65843

Ziyaretçi
ön kayıtsız giriniz...ve güney batı geliniz.. aşırı pre akışı olacaktır..

getirecegim ekiplerin yüzde 90 pre kascak ...nedeni sormayın cünkü bende oynuyacam süpriz büyük köklü bir klanla giriş yapacagız...bölgemiz belli...iddalı tüm klanları bu bölgeye bekliyorum ...

güney batı gelin güney batı!!! GÜNEY BATI GÜNEY BATI SEBEP ARAMA DOGRU TERCİH YAPTIGINIZI GÖRECEKSİNİZ..

HERKES BANA DUA EDECEK HER KAZANDIGINIZ 10K PRE ÜSTÜNE BENİDE GÖRÜRSÜNÜZ...

GELECEKLER GELMEK İSTEYENLER GELİYORUM DİYENLER ÖN KAYIT OLMA GÜNEY BATIYA GEL!!!!
ALINACAK KÖY SAYIMIZ COGALIR :)

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Bu mesajdan anladığım kadarıyla biz kuzeybatıya giricez :Ddd

DeletedUser65843

Ziyaretçi
Bu mesajdan anladığım kadarıyla biz kuzeybatıya giricez :Ddd
milleti kandırma bal porsugu millet bize köy kasacak sana degil
sonra ah vah can mah deme :) bizim buralar 1000 lerde diye aglamayın
gelin işte güneybatıya 300 sınır gerisi hep cekerler..
BAKIN BU BAL PORSUGU ÖNÜNÜZÜ KAPATMAK İSTİYOR DİNLEMEYİN YİGİT PRE KASANLAR..

DeletedUser65488

Ziyaretçi
milleti kandırma bal porsugu millet bize köy kasacak sana degil
sonra ah vah can mah deme :) bizim buralar 1000 lerde diye aglamayın
gelin işte güneybatıya 300 sınır gerisi hep cekerler..
BAKIN BU BAL PORSUGU ÖNÜNÜZÜ KAPATMAK İSTİYOR DİNLEMEYİN YİGİT PRE KASANLAR..

Ben pre kasıcam 49-50-51den birisine giricem :d kapatmak için çok kolay bu dünya :ddd

Onden teminat alayım xiahoyu bey. 5k pre at Güneybatıya geleyim 5k üstünde pre kasarsam geri atarım 5k ni :D 20 de koy kasacak hesap getiririm

DeletedUser60632

Ziyaretçi
beyler bu worlde pre için giricem muhtemelen 1-2 ayda 100k pre kasarım ona göre haberleşelim

DeletedUser60242

Ziyaretçi
ön kayıtsız giriniz...ve güney batı geliniz.. aşırı pre akışı olacaktır..

getirecegim ekiplerin yüzde 90 pre kascak ...nedeni sormayın cünkü bende oynuyacam süpriz büyük köklü bir klanla giriş yapacagız...bölgemiz belli...iddalı tüm klanları bu bölgeye bekliyorum ...

güney batı gelin güney batı!!! GÜNEY BATI GÜNEY BATI SEBEP ARAMA DOGRU TERCİH YAPTIGINIZI GÖRECEKSİNİZ..

HERKES BANA DUA EDECEK HER KAZANDIGINIZ 10K PRE ÜSTÜNE BENİDE GÖRÜRSÜNÜZ...

GELECEKLER GELMEK İSTEYENLER GELİYORUM DİYENLER ÖN KAYIT OLMA GÜNEY BATIYA GEL!!!!
ALINACAK KÖY SAYIMIZ COGALIR :)

yurtdışındaki dostlarımdan 8-10 tanesini çevrene konuşlamayı düşünüyorum :D

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Güneybatı ya bizde geçtik buralar da 1 maden bulmak bile imkansız

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Şuanda vurgun var güneybatı da bi an bırakıp pre kasasim geldi 10 dk dır bi defa maden geldi oda daha göremeden uçtu biraz ekip toplar iken sanırım abartmışız

DeletedUser65110

Ziyaretçi
He ya daha allahtan frenzy duru abi ışınlanmadı.

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Güneybatı da bir madenin çekilme hızı 1 ile 2 saniye ben ya çok kötüyüm o 1 saniyede çekemıyorum yada felaket bi açlık var güneybatının evlatları aç yok mu pre kasmak isteyen multisi olan diğer server en az 10 k 20 arası en az tek hesabı olursa pre kasıp diğer server kral olmak isteyen yok mu

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Ula arkadas kuzeyde depolar 70 k olmus guneybatıda kim erken cekerse cekim hızı ala 1 2 saniye nasil bi tuzaga dustuk

StayCool

Okçu
kuzeyde olsam uçmuştum simdi bi pre almaya kalksam 5-10 kalıyor onuda entera seri basmaktan alıyorum yanlıslıkla :) tek iyi yanı güneybatıda toplanacak çok precinin olması onada yetisebilirsek anca toplarız hızlı olan kazanır :)