GÜNEY İTTİFAKI

• Konuyu başlatan DeletedUser66011
  • Başlangıç tarihi

*ZAFERRO*

Mızrakçı
Pardon tam olarak nerde eşkiya hakkında kötü bir söz işittiniz bi gösterebilir misin? Eşkiyayı kötülediğimi görmüyorum ama siz bi gösterin bende göreyim? Hatta çok kibar bir şekilde oyundan @Vivere Senza Rimpianti * görüşmemişde kendisine başarılar diledim ama burda farklı algı yaratmaya çalışıyorsunuz sanırım :)

Siz de geldiğinize göre tam oldu da
Sancakta olup adam çekmen gerekmiyor mu senin yanlış klandasın:D

Başlığın sahipleri kusura bakmasın biraz kirlettik. İyi oyunlar.
(Başlık sebebiyle daha fazla yorum yapılmayacaktır.)

Başlığı kirletmeye gerek yok haklısın ; tartışmayı sevdiğin belli , açık bir şekilde gelişimizi anlattım daha fazla konuşmamızı gerektiren bir durum kaldığını zannetmiyorum. "Sancak korkusu" ile klanımızı bağdaştırmıştın sana güzel bir şekilde açıkladım. İyi oyunlar dilerim sancak ailesine.

DeletedUser58688

Ziyaretçi
:D iffifatık en güçlü klanıydı diyebilirz aslında en azından birşeyler yapmaya çalışabilen bir klandı yazık oldu

kntekin

Acemi
Parçalandılar bi kısmı baştan başla yaptı Kızıl klanının arkasına gitti... Bir kısmı duruyo. Bir kısmı da yeni klan kurdu...

DeletedUser58950

Ziyaretçi
ELİT TUĞRA AKSAÇLILAR KORKU BROTHERS KLANLARI ALARMIN KIŞKIRTMALARINA KARŞI BİRLEŞİP SAVAŞ AÇMIŞTIR HAYIRLI OLSUN

Aksaclilar ve brother zaten forumda bizi yenmisti , otekilerle birlesmeye ne gerek vardiki ? Zaten bitmek uzereyiz , zor durumdayiz , acimaniz yokmu sizin ?
KIRMIZI ALARM !!! ♡