GÜNCEL FAVORİ KLAN ANKETİ

• Konuyu başlatan DeletedUser56474
  • Başlangıç tarihi

GÜNCEL FAVORİ KLAN ANKETİ

• PUSULA

Oylar: 43 25,3%
  • ALAYINA REST + Myrimidons

Oylar: 38 22,4%
  • GÖLGE by S İ N S E R

Oylar: 6 3,5%
  • GÖLGE by Bolubjk*

Oylar: 37 21,8%
  • ANTİBİYOTİK

Oylar: 10 5,9%
  • VEFA

Oylar: 17 10,0%
  • NET

Oylar: 2 1,2%
  • BRO

Oylar: 8 4,7%
  • Hepsinin şansı aynı

Oylar: 9 5,3%

• Toplam oy kullanan
    170

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Düşündüm de harbiden haklısın.( normalde cümleyenin sonunu tamamlamak için küfür yazacaktım ama forumdayız emir)

Valla biz tribünde söylüyoruz bunu sonda küfürlü halini merak ettim :D bizde şöyle bitiyor

Kafalar zoom dönsün dünya aklın varsa kaç kanarya :D kanaryanın kim olduğuna Onur karar versin :p

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Favorim özgölge haramileri:d

:) ah be zamanında bazı önem verdiğim insanlara olan sevgimden hatırları ve onlarla oynamak için bazı kararlar almış olmasam şuan çakma diye kasteddiğin bizler 26. dünya da sonun olacaktık ünsal. Boş yapma. :)

DeletedUser56474

Ziyaretçi
Bolubjk nin golgesinin girmesinin ve antinin girmesinin etkisini goruyoruz. Bunlarin disinda VEFA klanıda bence beklenmedik sekilde iyi oy almis. Bunlarin girmesi Pusulanin oylarini dusururken. Rest in oylarını bozmamis. Oylarin boyle olmasi klanlarin guclerini temsil etmiyor. Klan gucu yetmiyor. Diplomatik hamle imkani gerekiyor. Restte herkese yanasabilecek bir klan. Ustelik diplomaside guvenilir bi klan. O yuzden oylamada ustun cikacaktir...

Bu dünya önceki 57 dünyadan farklı özelliklerle geliyor ama kimse analizlerinde bunu hesaba katmıyor.
Yağma yok, klandan çıkmak yok. Bu iki özellik gösteriyor ki kalabalık olarak gelen ve bu kalabalığı en iyi şekilde organize edebilen klan dünyayı kapatacak.

Hangi klanların hangi bölgede başlayacağı ve yapılacak olan müttefiklikler bu dünyada çok belirleyici olacak. Özellikle klanlar kilitlendikten sonra bu etkisini çok belli edecek.

Bence tüm klanların şansı eşittir.

Klanlara gelirsek;
Pusula: Yağma ağırlıklı, aşırı agresif oynayan klandır. Burada yağma yok o yüzden erken girilecek savaş stratejilerini etkileyecek.
Rest: Gözüme çarpan iyi oyuncuları var ama hiç bir dünyada üst düzey, zirveye oynamadılar nedense. Burada doğru müttefiklikle zirveyi alabilir.
Maydonoz: C9'da multilerinin savunmalarıyla erken oyunda savaştan galip çıkmaya çalışmışlardı. Burada da aynısını deneyeceklerdir.
Gölge bolu: Çok çok iyi oyuncuların katılacağı klan olacaktır ama daha önceki 2378563245923 dünyada olduğu gibi yönetim boşluğundan bıkıp, sıkılıp bırakıp gideceklerdir.
Gölge sinser: Hiç bir fikrim yok.
Anti: Barbar toplamanın olmadığı dünyada ne kadar büyüyecek merak ediyorum.