Fethettikten Sonra Birimlerin Köyde Kalması

• Konuyu başlatan DeletedUser11620
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser11620

Ziyaretçi
Köyü fethettikten sonra birimler köyde kalıyor otomatik olarak.
Bunu misyonerleri gönderirken soran kısım olsa daha güzel olur diye düşünüyorum.
Misal olarak biz 70-80 saate misyoner yolluyoruz.
Sağlam olsun diye 5 misyonerle gönderiyoruz ki 4 misyoner arada 100 sadakat düşüremiyor takılıyor diye.
Ve her misin arasına ordu takıyoruzki mis arası yemeyelim diye.
İşte böyle durumlarda 4 mis köy aldığı zaman 5.mis boşa gidiyor.
Hem ordumuza yazık oluyor hemde karşı saldırı atılmışsa savunacak asker kalmıyor çünkü 5.mis içerideki orduyu kesiyor fakat misyoner ölüyor. Böylece köy boşalıyor.
Bu yüzden önerim şudur;
Misyoner atılırken
Ordu fetih gerçekleştirirse gönderilen ordu köyde kalsın
-Evet
-Hayır

Kısmı olmalı diye düşünüyorum.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
başkan haklısın ama şöyle de bi durum var.mis tespit etmeyi otomatikleştirdikleri için o dediğin saatten köy alması artık kolay değil

DeletedUser52944

Ziyaretçi
İlk attığın orduda mançoyla heykeli vurursan 4 mis köyü alır. 5 i yollamak zorunda kalmassın

DeletedUser

Ziyaretçi
İlk attığın orduda mançoyla heykeli vurursan 4 mis köyü alır. 5 i yollamak zorunda kalmassın

Hatta misyonerleri kılıç ile gönderirsen 3 mis ile alırsın 4e gerek kalmaz.
Bir rivayete görede okçu olan dünyalarda atlı okçu ile gönderirsen 2 misle aldıklarını söyleyenler bile vardır :D

DeletedUser49117

Ziyaretçi
tabii tabii ayrıca heykeli yıkınca palandindeki silahta etkisiz kalıyormuş trolltroll

DeletedUser43475

Ziyaretçi
içtimayı yıkarsan mis atmana gerek kalmıyormuş troll

DeletedUser37444

Ziyaretçi
heykel kendi halinde takılmaya çalıştıkça sataşıyosunuz olmuyor böyle, adamcağız zaten kendini imha ediyor bi de üstünden neden fanteziler üretiyorsunuz:) iyice dışlandı heykelcik:)

egElif.

Baltacı
Arkadaşlar alacağınız köyün kademelerini yıkıyorsunuz. Sonra 5 mis değil 4 mis bile atmıyorsunuz. Çünkü köyü almanıza gerek kalmıyor troll troll

DeletedUser53225

Ziyaretçi
ilk orduda gizli depoyu yık 3 misle alırsınız köyü :S

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Eee ben böyle yapıyorum böyle ediyorum demek iyi bişey değil olm :)

DeletedUser50380

Ziyaretçi
:D neyse artık yaptık yanlış artık cefasını çekcez ama dönüşüm muhteşem olur :D

Ama ben dediğimin arkasındayım :D klansavaşlarında eskiden gizli depo uıkılabiliyordu scriptim bile var ara ara kurup barbar kasıyorum hatta o konuimadan sonra teyitte ettim zaten sıkıntı yok

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Bi kaç senede neler değişmiş oyunda varsa başka ince fikirler uzun uzun dinlemek isterim :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.