Fenerbahçe

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Yalnız Alman disiplininde " kamiler sahaya yansımadı" - "köyü satan misyoneride satar" "ne yaptıysan klanlar için yaptım" bahaneleri işe yaramaz ayıktırayım.
Kumpas kuran olmazsa sıkıntı yasamadan kapatiriz w yi sıkıntı yok :)

Ts kardes kulübümüz sayilir biz kupanin aslı ile onlar hayali ile yaşıyor. Ayni kupayi paylaşıyoruz diyebilirim :)

Mr.Yellow

Baltacı
şike yaparak dünyayı kapamaya çalışacak klan olur aynı zamanda. sonra fetö metö dersiniz. kim nereden bilecek

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Valla araya kaynarsınız kardeşim en kötü sezonlarımızdan biri olan 2010/11 klanınızı Galatasaray klanıyla vururum kupa gördük mü dayanamıyoruz :D

Deleted User - 848886255

Ziyaretçi
Ağlamazsan sevinirim kardeşim.Yalnız zekeriya öz inşallah gol attıktan sonra topu formanın altına saklamıştır.

Deleted User - 5563887

Ziyaretçi
Ahhh nightwalkerr sen 51'de yediğin darbelerden sonra 2 sene burayı mı bekledin :))) Her neyse oraya değinmiyorum, uzatmıyorum. Hiçbir w'de böyle başlık açılmayıp, 61'de açılması bizi üzmüyor aksine motive ediyor, senin gibileri gördükçe bağlılığımız artıyor. 2011'de şampiyonlar ligine niye gidemedin, UEFA sana şikeden niye ceza verdi? :) Arkadaşın attığı fotoğraf gibi fetönün elemanlarıyla maç yapanları tarih yazdı. Bu arada 2011'deki süper kupayı kim aldı?

Şehrinin takımını tutanlar daima kazanacak. Varolsun ülkenin en büyük şehir takımı TRABZONSPOR :cool:

sylvester061

Metin

Yasaklı
@NighttWalkerr imzamda bulunan KARTAL hangi takımlı olduğumu net gösteriyor,
Her zaman söylerim, bakmak görmek değildir.

Neyse konumuza dönersek klan olur da gerçek anlamda kurulursa başarılar dilerim :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.