Fena yok

Mrs. crixus

Çaylak
Kendini akıllı sanınca insan herkezi keriz bellermiş devam et evladım sen kendince akıllı kalmaya:)

Cızzz IQ kelimesini okurken küfür gibi telaffuz eden arkadaşım hala fikrimin arkasındayım benzetmeler arasındaki ironiyi anlatmak isterdim ama senle dostlarınla anlatmaya çalıştığım gibi malesef bilişsel olarak hazır değilsiniz o yüzden tamamen olay monoloğa dönüyor sizle konuşunca. Üzücü mü değil Allah bu kadar vermiş senin de istilanın bu yapacak bişey yok:)
Hocam sizin de internetten bakmanız gerekenler var gibi;

"Herkezi" yerine "herkesi"
"Birşey" yerine "bir şey"

Eğitim verirken bunlara dikkat ediyorsunuzdur umarım.

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Hocam sizin de internetten bakmanız gerekenler var gibi;

"Herkezi" yerine "herkesi"
"Birşey" yerine "bir şey"

Eğitim verirken bunlara dikkat ediyorsunuzdur umarım.

Çok yaşa öğretmenim.. bak düzgün öğretmen gelince örtmen yerine öğretmen yazmayı da öğrendim. Çabuk öğreniyorum gördüğün üzere @onmylove. Sjsjsj

.Sfenx.

Çaylak
Bak karne işleri , davranış notları sen onları hallet bu ara forumda değil, e-okulda daha yararlı olursun, bu anarşi ile baş edilmez

EİBO-UNUS

Mızrakçı
Bence müstahak. Lakin oyunculara bir şans daha verilebilir . Yöneticiler süresiz banlanır. Klanların uyarı mahiyetinde kapatılması oyuncuyu bağlamaz . Olsun olsun 3 gün ban verilsin ceza olarak ama tekrar klan kurabilsinler .

Şahsı düşüncem bu yönde .

Herkese eğlenceli oyunlar .

( mikaili hiç ama hiç sevmem )

IQ IQ yazan adamdan John Dewey performansı bekledim sayın hocam özür dilerim, Piaget bu kadar IQ demedi
Tek bir yerde geçen kelimeden benim bilişsel aşamalarımı çıkaracak kadar zekiysen helal olsun senin yazdığın kadar ben yazmadım:)beni bu kadar pasif bulan kişi öğretmen bir arkadaşsa gerçekten seni de görmek isterdim