Favori Oyuncunuz

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Favori benim derdim ama bi düşününce köyünü alacağım multim olmadığı aklıma geldi. Bu şekilde sıralama yapanlar varken sıra bize gelmez :) adam dünya'ya gireli 1.5 hafta olmadı 7 köyü var 1m yağma çekiyor maşallah diyelim multi desek değil der ama ne hikmetse ertesi gün kankası 1m yağma çekiyor :D

DeletedUser65086

Ziyaretçi
1m yağmayida tek köy ile yaptigini söylemeden gecemiycem , 1 k lik koylerde ne kadar asker olabilir :) Classic serverdeki hassasiyeti normal dünyalardada sergileseler oyun yöneticileri , daha dürüst bir oyun oynayabiliriz ..

Benim favorim @sinestro

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Favori benim derdim ama bi düşününce köyünü alacağım multim olmadığı aklıma geldi. Bu şekilde sıralama yapanlar varken sıra bize gelmez :) adam dünya'ya gireli 1.5 hafta olmadı 7 köyü var 1m yağma çekiyor maşallah diyelim multi desek değil der ama ne hikmetse ertesi gün kankası 1m yağma çekiyor :D

Multi yapan insanlara bir nebze anlayış gösteririm de milletin bu kadar gözüne gözüne sokanına katlanamıyorum.. =) Ticket sonrası bir gelişme var mı diye sorarsanız sormayın =) biri 7 köy diğeri 8 köy aldı o ticketten sonra =D

NaRTsOsRiKuA2017-10-12 02:32:04
Bu iki oyuncu son günlerin yağmadan gelen en yüksek maden gelirine sahiptir.. Aşağıda paylaşacağım istatistikler bu konudaki şüphemi destekleyecektir...

gurgulaa21 nickli oyuncunun şu zamana kadar bir günde yağmalanan köyler sıralamasında yağmaladığı köy sayısı en fazla 31 dir .. Saldırgan olarak kesimi ise sadece 1250 birim .. Şu zamana kadar bir günde yağmadan topladığı en fazla rakam ise 880.505 dir.. Açık ve net gözüküyor ki multi hesap açıp büyütüp yağmalamaktadır..

mimemin nickli bir günde yağmaladığı köy sayısı da yine 31 dir.. Saldırgan olarak ise kesimi hiç yok.. Bir günde en çok yağmaladığı maden miktarı ise 1.024.572 dir..

Bu iki oyuncunun yağmaladıkları 31 köy yani 31 hesap sisteminizde bellidir.. Bu 31 hesapla birlikte mimemin ve gurgulaa21 nickli oyuncuların hesaplarının tamamen kapatılması oyunun temiz kalması anlamında siz operatörlerimizin üzerine düşen bir görevdir..

Multi yapan insanlara bir nebze anlayış gösteririm de milletin bu kadar gözüne gözüne sokanına katlanamıyorum.. =) Ticket sonrası bir gelişme var mı diye sorarsanız sormayın =) biri 7 köy diğeri 8 köy aldı o ticketten sonra =D

onların akraba çevresi biraz geniş. 1 klan akraba çağırıp sonra o akrabaları yağmalayıp topluyorlar klasikte olsa ban yerdi de normal dünyalarda ban vermiyorlar :)
@Mayis Yagmuru sen bu işi çözersin gibi

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Ben 800k yı 1500 köyden çekiyorum diye multici oluyodum bunlara sesiniz çıkmaz değil mi :) Kıskanç ikiyüzlüler sizi :)

DeletedUser63118

Ziyaretçi
Bayağa ağır multi kokusu var bahsedilen oyuncularda dibimde oynuyorlar 5 günde ana köyden 10ar köye çıktılar toplamaya devam edicek gibilerde:)

ByRevolution

Yasaklı
Merhaba ByRevolution,

Klan içi veya klanlar arası yapılan saldırılarda (müttefik saldırısı, anlaşmalı köy alımı, klan arkadaşına saldırma) ceza işlemi uygulanmamaktadır. Bu tamamen klanı etik anlayışı ile ilgili bir durumdur. Temel sistemi savaş ve strateji olan tüm oyunlarda bu tarz aksiyonlar serbesttir.

Mr.Storm
Community Manager
Facebook & Twitter & Forum

Şöyle bir durum var. Bu dünyadan geçti de artık. Bir sonraki oynamaya gireceğim dünyada reeldeki tüm arkadaşları (20-30 kişi oyunu oynamayı biliyor) çevremde başlatacam. 1 hafta sonra hem yağmada hem oyuncu sıralamasında birinciyim ;)

DeletedUser65817

Ziyaretçi
Allah tarafindan ne hak ne hukuk cigniyorum
Iddaali degilim belki ama oralarda biyerdeyim
dualshard