Favori Oyuncular

IamAnyOTP

Mızrakçı
ben bu oyunda yeniyim çok bir geçmişim yok o söylediğiniz kişiyide tanımam etmem :) herkesin oyunda saygı duyduğu oyununu beğendiği oyuncular vardır sizde onu beğeniyor olabilirsiniz ama o 3 lü arasında favori adam göremiyorum ben :)

4halilaslan

Acemi
ben bu oyunda yeniyim çok bir geçmişim yok o söylediğiniz kişiyide tanımam etmem :) herkesin oyunda saygı duyduğu oyununu beğendiği oyuncular vardır sizde onu beğeniyor olabilirsiniz ama o 3 lü arasında favori adam göremiyorum ben :)
Sabret sabret görürsün bu knght değil herşey bianda olmuyor bianda olunca zevkli olmuyor worm kesmeye benzemez ;)

mateksahin

Mızrakçı
Ko cu arkadaşlara ufak bir anekdot verelim. Sizin oyun sonunda item aldığınız parayı, burada oyun başında harcayan çok fazla psikolojisi bozuk insan var. Sadece o da değil düşmanı satın alanlar var sınırda zirvede oynayan adamını bir bakmışsın düşmanın yanında görüyorsun. Ko ile bu oyunu bir tutmak akıl kârı değil haberiniz olsun.

T Y S T N A D

Yasaklı
baştan öyle hitap edildi diye kıyaslanarak gidiyor konuşmalar sanırım. kimse kimsenin cebinde ne olduğunu bilmediği için preci, paralı ıvırlı zıvırlı diye sallamak boş konuşmalar oluyor. bizim açımızdan keyif aldığımız sürece keyfimize göre istediğimiz ve harcayabileceğimiz her şeyi harcarız.