Favori Oyuncular

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Favori oyuncular, kim ceza alır, favori klanlar, ilk kim köy alır, Devamında da hepsine altında birilerine laf sokma bir tartışma gereksiz ego yarışları neyse bir kişide çıkıp şu klanı daha çok favori göstermişler ancak aksine bu klan daha organize oynuyor şeklinde tarafsız bir yorumunu görmedim yada ilk kimin ceza aldığını öğrendiniz ne olacak sonra ben bilmiyorum şuan bir şeyde kaybetmedim.

Eleştirmek değildi amacım biraz yenilikçi olun lütfen

@Bi Kahve ? boşver sanem arkadaşlar post kasıyor bu sayede, birisi 14 kere banlanır bir sene 12k post kasar diğer ise, onun izinden gitme derdinde, tornadon gitti rommys gitti ortalık bunlara kaldı valla forumun bu kadar çöp olmasının sebebidir

Pollyanna**

Baron
Ben burada kimseyle tartışma ortamına girmedim. Bir Kahve yorumunu yaptı ve haklı. Ben olayın eğlencesindeyim sadece. Gergin Görünüşlü Bey efendi biraz muhalefet olmayı bırakmalı o da işin eğlencesine dalmalı. Çok şükür kendisi gibi ölümüne bir klanı savunan insan değilim.

Ben burada kimseyle tartışma ortamına girmedim. Bir Kahve yorumunu yaptı ve haklı. Ben olayın eğlencesindeyim sadece. Gergin Görünüşlü Bey efendi biraz muhalefet olmayı bırakmalı o da işin eğlencesine damalı bence. Çok şükür kendisi gibi ölümüne bir klanı savunan insan değilim.
benim ölümüne klanı destekleğimi bana ispatla,, bir daha bu foruma girmeyeceğim, senin gibi udwnin her yaptığı yorumu beğenmiyorum ben , ama ispatlayamzsan sen de çekip gidecek misin? gerçi hoş bu hesapla gitsen arkadaşın gibi başka hesaplarla türersiniz siz,

SungurAlp

Markiz
@Bi Kahve ? boşver sanem arkadaşlar post kasıyor bu sayede, birisi 14 kere banlanır bir sene 12k post kasar diğer ise, onun izinden gitme derdinde, tornadon gitti rommys gitti ortalık bunlara kaldı valla forumun bu kadar çöp olmasının sebebidir

Hocam muhabbet etmek post kastmak değil, bu saydıklarına bakılırsa bende girerim bu kişilere.Post kastma derdim olsa her mesajın altında sürekli görürdünüz ve Post bölümünde de kolaylıkla post kasardım gereksizce konuşarak.