Favori Oyuncular

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Her Klanda Ayrı favorilerim var Hangisini sayayım :(

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Açık ara @Pressman .Eğer bu dünyayı kapamaz ise sakarya'lıyım diye gezmesin sağda solda.Kayseri'liyim desin.

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Sen hic konusma kardesim Bi KARASU Klani kurmadinizki gelelim :)
w51de her şey bir kaç hafta daha önce netleşmiş olsa kurardık ama nasip olmadı işte naparsın. Buna bedel olarak Şehri-keyfte bi limonata kitleyelim pressmana

DeletedUser47725

Ziyaretçi
w51de her şey bir kaç hafta daha önce netleşmiş olsa kurardık ama nasip olmadı işte naparsın. Buna bedel olarak Şehri-keyfte bi limonata kitleyelim pressmana

Yok Olmaz Ben Eksioglunda Kokteyl istiom Oda olmadi Lunaparka gotursun bizi suanda Civil Civil tamda mevsimi :D :D

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Yok Olmaz Ben Eksioglunda Kokteyl istiom Oda olmadi Lunaparka gotursun bizi suanda Civil Civil tamda mevsimi :D :D
Lunaparka gidelim dersek recep abi çocukları da getirir bize kitler valla bak pişman oluruz :D Hem cıvıl cıvıl yerlere onunla gitmek fayda etmez çünkü adam çok yakışıklı bize bir şey bırakmaz skdjfadslf
Hüseyin'e de dedim, bizden geçiyor ufak ufak. Gençler tokatlar bizi artık :p
Doğru mu presci bey

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Lunaparka gidelim dersek recep abi çocukları da getirir bize kitler valla bak pişman oluruz :D Hem cıvıl cıvıl yerlere onunla gitmek fayda etmez çünkü adam çok yakışıklı bize bir şey bırakmaz skdjfadslf

Doğru mu presci bey

Yok Yaz bitmeden 2 gunlugune gelecem Toplayacam herkezi Karadeniz cay bahcesi eski emin abinin yeri neyimize yetmior cayimizi corbamizi icer kalkariz :D :D

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Ulan burası hadi neyse recep abi'nin hatrına bişey yapmadık da 61'de Fenerbahçe klanı kurup dünyayı sabote etmezsem...

Kanka 61 acilsin
Gelecek en az 50 kisiyi biliyorum
Gelmeyecek en az 50 kisiyide biliyorum
Sabote edecegin Klani Kur
Gelecek 50 kisiyi biliyorumda
Dusman olacak 350 kisiyide az cok TAHMIN ediyorum diyelim
Ama @Ranuna Vadisi. Dedigi Diplomaside Epey bi Yol Alirsin orasi ayri...