Favori oyuncular

DeletedUser58862

Ziyaretçi
@sntone
Favorim gökhan ben yokken kendisini fovorim olarak seçiyorum :D
Başarılar kardeşim :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
@LazHoca Favorim ali gardaşum .

Oyunun ilk haftasında yanyana başlayacağımız için biraz yağmadan geri kalabilir ama ben premi kastıkdan sonra toplayacaktır kafada olur :p :D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Benim favorim de sensin abi. Tabi Jokerde oynarsan :)

yani diyorsunki kardeşim jokerde benimle oynamazsan bir cacık değilsin :p senden oyuncu moyuncu olmaz :p:D dürüstlüğünü takdir ediyorum o vakit :D

@LazHoca Favorim ali gardaşum .

Oyunun ilk haftasında yanyana başlayacağımız için biraz yağmadan geri kalabilir ama ben premi kastıkdan sonra toplayacaktır kafada olur :p :D

pre kas sen evet evet pre kas sadece :D

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Şuana Kadar Katılanlar İçinde Gördüğüm Favori Nail erda

DeletedUser33303

Ziyaretçi
yani diyorsunki kardeşim jokerde benimle oynamazsan bir cacık değilsin :p senden oyuncu moyuncu olmaz :p:D dürüstlüğünü takdir ediyorum o vakit :D

pre kas sen evet evet pre kas sadece :D

w40 için planlarım olabilir ing de satışa uğradım beni çağıran herkes bıraktı gitti :( günde 2-3 kere giriyorum hunharca saldırıyor gavurlar ama taviz vermiyorum :p :D Bakalım abi 5 k pre harcayıp 15 k kasmayı düşünüyorum :D

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Favori yoktur en çok pre harcayan vardır. :) başlangıçta premium a.şleri gördükten sonra total de dehşetten favori oyuncu çıkacağını düşünüyorum.

DeletedUser54786

Ziyaretçi
Yahu kibarca davet etmek istemiştim sadece :)

şakalarıma alışmak zaman alır kardeşim :p latifeydi sadece :D

w40 için planlarım olabilir ing de satışa uğradım beni çağıran herkes bıraktı gitti :( günde 2-3 kere giriyorum hunharca saldırıyor gavurlar ama taviz vermiyorum :p :D Bakalım abi 5 k pre harcayıp 15 k kasmayı düşünüyorum :D

bu çocupu ispiyonluyorum :p preden banlamak lazım aşırı kasıyor:D