Favori Oyuncular

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim favorim Mayıs Yağmuru :) yine etkisini gösterecektir, tam onun yeri oldu bu klasik, iyi oyuncular büyük klanlar ben en iyi oyunculuğu ondan bekliyorum ;)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
LeXaL zeki abime başarılar.İlk 10 da yer alacaktır :).

DeletedUser24418

Ziyaretçi
bakalım nasıl bir classic olacak merakla bekliyorum :) multici kişileri takip edeceğim yine şikayeti basarım :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
inşallah botçu ve multici sayısı son derece düşük olur. bu sayede doğru dürüst, hak edenin kazanacağı bir classic olur.

DeletedUser24418

Ziyaretçi
bakalım..geçen classic de ben birinci giden bir arkadaşı banlatmıştım :) yanında 3 4 kişi de gitmişti multiden :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
bakalım..geçen classic de ben birinci giden bir arkadaşı banlatmıştım :) yanında 3 4 kişi de gitmişti multiden :)

ben de c3'te sanırım birine saldırmıştım çaylak kalktığında, kestim falan. neyse ertesi gün bi' balta ile casusları gönderdim, köyde 1k 1k savunma vardı :D ardından şikayet ettim, ceza aldı. çaylak kalktığında 1k 1k savunma ne demektir :D gerek yok böyle şeylere, tüm ekiplere duyurulur :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
aynen öyle :) multisiz oyun daha iyi.sonuçta oyun bu hileye hurdaya ne gerek var..

DeletedUser58542

Ziyaretçi
gecen clasıkteki multiden degil küfürden banlanmıştı :) arkadaşım dedıgi insan .... çıkarsa napsın :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Ah keşke barış abimde başlasaydı da tek kalemde baltazar diyebilseydim :/ İlk defa başladığım bir dünyaya favori oyuncuyu belirtemiyorum :)

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Kimseyi karalamak için söylemiyorum ama barış abi sıfır hile ile başarılı olabilen 1-2-3 oyuncudan biridir gözümde. Gelseydi benim favorim de o olurdu. Kendi ekibimden üzülerek kimseyi favori gösteremem, çünkü bizim klan yapımız biraz farklı ana ekipten kimse klan içi köy toplamayı sevmiyor bu durumda da 1. lik zor oluyor :))