favori oyuncularınız

• Konuyu başlatan DeletedUser45060
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46266

Ziyaretçi
:) hiç öyle düşünmemiştim ünsal sen dersen eyvallah derim..

ama olsun iki muhabbet etmiş olduk..

yinede sen özelden yaz merak ettim hangisi olduğunu..

DeletedUser44821

Ziyaretçi
hasan abi sen ki yılların kurt oyuncususun, sen yapma bari:) ben de ünsalsam bu mesajı yazan bu 3 arkadaştan biri değilse bu arkadaş hesabımı hayrına devredecem birine, hatta muhabbet devam ederse yarın gelip ayşe nickli arkadaşımızı da ifşa ederim deneyimlerinden yararlanarak:)

3 arkadaş kimmiş merak ettik yav :D

DeletedUser

Ziyaretçi
senin işin değil batu :p 3 tane gizli forvet getirdik :) hazır bu başlığa girmişken de yazayım 2 favorim var biri süper bücür biri Ge3zeli :)

DeletedUser45608

Ziyaretçi
hasan abi sen ki yılların kurt oyuncususun, sen yapma bari:) ben de ünsalsam bu mesajı yazan bu 3 arkadaştan biri değilse bu arkadaş hesabımı hayrına devredecem birine, hatta muhabbet devam ederse yarın gelip ayşe nickli arkadaşımızı da ifşa ederim deneyimlerinden yararlanarak:)

ahahhaah benim de nasıl aklıma gelmedi :D

:) hiç öyle düşünmemiştim ünsal sen dersen eyvallah derim..

ama olsun iki muhabbet etmiş olduk..

yinede sen özelden yaz merak ettim hangisi olduğunu..

ya Odin ya Thor troll

DeletedUser

Ziyaretçi
süper bücük hala barbar almadı mı :D:DDasdıohasd :D

almadı almayacakta :)

süper bücür Aliş'se. Aha buraya yazıyorum,o anca ayağına çorap alır.
barbar almasa bile 800-900 puanlık köyleri alıyor farkettim :D

valla geçmişi geçmişte bırakın ali burda show yapar burda herkes birbirini tanır bende nerdeyse herkesi tanıyorum super bucur 21 de uçuş yapar demedi demeyin benden size tavsiye troll

DeletedUser

Ziyaretçi
o zaman 90 dakkalık bir maçta 2 dakika koşup yorulan bir adamı Allah aşkına bana yıldız diye gösterme...

yazımı tekrar oku, senin zihnindeki favoriler sadece köy geliştirip yağmayı atabilen adamların ilk başta açtığı farkdır..
Bir favoriden bahsediyorsan;
O adam 1500 köyünüde savunur, bir gecede 50-60 tane köyede girer o adam gerekirse binlerce fakeyi kendide atar,

Senin o 10 köye 20 köye maximum operasyon yapan adamların benim gözümdede burdaki bir çok arkadaşımın gözünde zerre favori değildir.

1 ay sonra burda olamayan adamların nesi favori yahu gülüdürmeyin adamı emektarların hakkını yemeyin..

Bırakında bu oyunda badboy61 ler lastoffmohicans lar O Z A N lar faruk2829 lar osmanlilar-1299 lar hakettiği yerlerde kalsın,

her yağma atan 20 - 30 köy toplayan adamları bana favori sayamayın..

;)

osmanlılar dediğin adam w 15 de barbar toplayarak bir yere geldi faruk2829 da iyi tanırım aynı klandada bulundum savaştımda :) övdüğün adamları hiç tanımıyorsun bence :)

ayrıca senin 1 ay sonra bırakıyor dediğin adamlar ilerleseler de sıralaması değişmez yine lider olurlar

bolubjk*

Ağır Atlı
Gördüğüm kadarıyla baltazar barış abim yine döktürüyor, hem kesimde hem sıralamada.. ilk 3 de uzun süreli kalmaz belki ama her yönüyle en kaliteli oyuncu bana göre odur.

Başarılar oynayan herkese.

DeletedUser45608

Ziyaretçi
Gördüğüm kadarıyla baltazar barış abim yine döktürüyor, hem kesimde hem sıralamada.. ilk 3 de uzun süreli kalmaz belki ama her yönüyle en kaliteli oyuncu bana göre odur.

Başarılar oynayan herkese.

niye ilkj3te uzun süre kalmaz belki diyosun ki valla bence 1.liği bile alabilir :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Erdem biliyosun ki ilk 3 için biraz daha köy alım potansiyeli olması lazım, zaman geçtikçe bırakan oyuncuları toplayan veya barbar da geliştirebilen kişiler ilk 3 de olurlar, bunu söylemem başkasını kötülemek değil kesinlikle, sadece Barış abimin bunları çok fazla yapmayacağını bildiğim için söyledim, yoksa oyuncu kalitesi olarak gördüğüm en iyi oyuncu diye hep söylerim zaten.

DeletedUser44899

Ziyaretçi
Ayşe bizim mahallede senin gibiler vardı yemin ederim 7 kişi girdiler haber alınamıyor. :)