favori oyuncularınız

• Konuyu başlatan DeletedUser45060
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Abi en güzeli worlde 10 gün sonra başlamak biz 5 - 6 kişi geç başlıyacağız daha zevkli olucak :D

DeletedUser32540

Ziyaretçi
oyunun ilk 10 günü sıralama değişcektir tabide sonra mami yi zorlayan zor çıkar :D tam ona göre world

DeletedUser34400

Ziyaretçi
multicilere göre bir world açılıyor a sebepten başlıcağımı sanmam ...Biz emek pre harcıyalım adamlar 20 kişi oynasınlar uğraşamıcam bu sefer

Hepinize başarılar dilerim

DeletedUser29714

Ziyaretçi
Frenzy ilk defa bi worde baslamicak sakincali:)
Ama dedigi nokta tam isabet
Uc bes botcu var onlarda belli ediyor Zaten kendini yakin zaman icinde...

DeletedUser

Ziyaretçi
ilk 5 için çok favorim var frenzy, ceset, mami de oynayacam diyo oda girer gibime geliyor her ne kadar uzun soluklu olacagını düşünmesem de black baron'u da görecez gibi atajean ve benden ilk 5 beklemeniz server başında zor biz öğrenciyiz hem maddi hemde zaman konusu nedeniyle ilk 5 i server başında kaldırabilecek durumumuz yok ama şuan geleceğini bildiren oyuncular arasında baya bi ilk 5 çekişmesi olacak :)

yalnız ilk 20 ye ben kendi klanımızdan en az 6-7 oyuncu çıkaracagımıza eminim :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ön kayıt yapmadığım sürece ismim ilk 20 ye girmiyor ki benim :D Benden ne bekliyorsunuz anlamıyorum :D Ben kendimden bir şey beklemiyorum :D

DeletedUser46266

Ziyaretçi
sen yine iyisin ata ben hiç kendimi ilk 20 de görmedim ama ilk 100 de olurum herhalde

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Sanirim bu World'de 1. ligi kimseye bırakmam. Yetti artik :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Sanirim bu World'de 1. ligi kimseye bırakmam. Yetti artik :p

abi buraya yazsalar deseler ki süpriz bir oyuncu diye seni direk söylerim ilk 20 de olacagına da nerdeyse kesinlikle inanıyorum :)

hasan abi bence sende ilk 20 de olacaksın :)
ata ile benden bi cacık olmaz gerçi ben biraz zorluyacam harita düzgün olursa benden de bişeyler olabilir ama ihtimal sadece :)

1. liğin duru abiden gideceğini düşünmüyorum tabi 1-2k puan dolaylarında 2.liğe düşüp tekrar 1. liğe çıkabilir ama ilk köyler alındıkdan sonra duru abi oturdugu yerden kalkmaz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Yahu bıkmadınız mı kim iyi kim kötü, her serverın fix başlığı. Az yenilikçi olun, başka denizlere yelken açalım beraber.