Favori Klanlar

Objektif olarak bulunduğunuz klan degil favori gördügünüz klan?

• Gladio

Oylar: 34 35,4%
  • Paytak

Oylar: 10 10,4%
  • Aslam

Oylar: 3 3,1%
  • Teşkilat

Oylar: 9 9,4%
  • Argo

Oylar: 26 27,1%
  • Efendi

Oylar: 4 4,2%
  • Barzo

Oylar: 4 4,2%
  • Generals

Oylar: 6 6,3%

• Toplam oy kullanan
    96
  • Anket kapalı .

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Senin karşında resmi bordo bereli var görmüyor musun rütbemi kardeş hadi uzaa

Centurion*

Okçu
KAPAK ve EFENDİ klanlarını diğer klanlar demişler yahu w4 den beri bu oyundayım. Bir sürü klan gördüm ama bu klanlara diğer diyenleri de ilk defa görüyorum
afro.gif

Efendi klanı nerede

Crazy is here

Yasaklı
Şampiyonluk serisi bozulur diye mi çekiniyorsunuz ? :rolleyes: Şaka bir yana klasiğin klasikleşmiş ekiplerini ve eski kazananlarını bu dünyada görmek isteriz. :)

Sizi kırmayıp 3 te 3 yaptık. 3 te 3 yapan başka bir klan olur da 4. ye girmek isterse o zaman girebiliriz. O zamana kadar girmeyi düşünmüyoruz rakipler kalabalık da olsa ekip olmak başka bir iş sonuçta :)

Tibelda

Emekli Görevli
Sizi kırmayıp 3 te 3 yaptık. 3 te 3 yapan başka bir klan olur da 4. ye girmek isterse o zaman girebiliriz. O zamana kadar girmeyi düşünmüyoruz rakipler kalabalık da olsa ekip olmak başka bir iş sonuçta :)

Tebrikler ama daha fazlasını beklerdim. Sunucunun henüz 35. gününde bu postu atmak yerine sizlerin diğer ekiplere örnek olacak şekilde dünya ayarlarına uygun girip öyle başarı yakalamanızı yada mücadele etmenizi beklerdim. Tabi bu saatten sonrada pek bir önemi yok. Tabi yanlış anlaşılmasın böyle bir misyonunuz yok neticede, ister yaparsınız ister yapmazsınız. Bunlar benim şahsi düşüncelerim. :)

X-Rois.

Ağır Atlı
Tebrikler ama daha fazlasını beklerdim. Sunucunun henüz 35. gününde bu postu atmak yerine sizlerin diğer ekiplere örnek olacak şekilde dünya ayarlarına uygun girip öyle başarı yakalamanızı yada mücadele etmenizi beklerdim. Tabi bu saatten sonrada pek bir önemi yok. Tabi yanlış anlaşılmasın böyle bir misyonunuz yok neticede, ister yaparsınız ister yapmazsınız. Bunlar benim şahsi düşüncelerim. :)
Örnek olduk zaten iki farklı kıtadan iki farklı klan başlayıp ortada nasıl bir bütün olunur dersi oldu bu olaydan ders çıkartmak çok önemli aslında hedefimiz ilk 20 günde bu kıvama gelmekti fakat 15 gün roterli oldu :D

Crazy is here

Yasaklı

Teşekkürler. Zaten Dünya ayarlarına uygun girip tek klan başladık. Fakat rakiplerimiz klan olarak sayıca üstünken dünya ayarlarına uymamısken 50 kişiye karşı 400 kişi savasmamızı beklemeniz normal değil bence. Dünya başında 2. bir klanımız olmadıgını siz de biliyorsunuz fakat mevcut duruma karşı önlem almamızı gayet normal buluyorum :) 35. günde bu postu atmak da ayrı bir başarı :)

setakan

Mızrakçı

35.güne bırakmak bizim için de sürpriz oldu fakat gerçekten zamanımız yoktu, biz çok daha erken olacağını düşünmüştük. Oradan bakılınca nasıl görünüyor bilmem ama sizin atladığınız nokta şu her dünya kendi dinamiği içinde oynanıyor biz kalabalık değil az olan taraftık. Dünya başında herkes Argoya kapattırmamak için oynayacak...bizim taraf daha kalabalık...biz kapatamasak da size kapattırmayacağız diyen ekipler ve klanlarla savaşarak geldik buralara. Dünya da hangi klan 3 kıtadan düzenli kamiler yemiş ? Çaylak kalktığı andan itibaren 2 kıtaya karşı 4 cephede savaşan arkadaşlarım çok iyiyse bu da suç değil ya :)

Tibelda

Emekli Görevli
Teşekkürler. Zaten Dünya ayarlarına uygun girip tek klan başladık. Fakat rakiplerimiz klan olarak sayıca üstünken dünya ayarlarına uymamısken 50 kişiye karşı 400 kişi savasmamızı beklemeniz normal değil bence. Dünya başında 2. bir klanımız olmadıgını siz de biliyorsunuz fakat mevcut duruma karşı önlem almamızı gayet normal buluyorum :) 35. günde bu postu atmak da ayrı bir başarı :)

Yok zaten yadırgamıyorum. Genel olarak oyuncularda mantık onlar yapıyorsa ben aşağı kalmam şeklinde. Bunu genel olarak tüm dünya tartışmalarında izleyebiliyorum. Oyuncu olarak böyle mi düşünürdüm bilmiyorum. Ancak bu oyunu iyileştirme ve sizlere yetkim dahilinde daha keyifli bir ortam sunmayı amaçlayan biri olarak ne yazık ki düşüncelerim bir önceki postumda belirttiğim gibi. Yine söylüyorum düşüncelerim şahsi. Attığınız gol kurallar açısından nizami haticeye değil neticiye bakalım derseniz de haklısınız yani. :)

Crazy is here

Yasaklı
Yok zaten yadırgamıyorum. Genel olarak oyuncularda mantık onlar yapıyorsa ben aşağı kalmam şeklinde. Bunu genel olarak tüm dünya tartışmalarında izleyebiliyorum. Oyuncu olarak böyle mi düşünürdüm bilmiyorum. Ancak bu oyunu iyileştirme ve sizlere yetkim dahilinde daha keyifli bir ortam sunmayı amaçlayan biri olarak ne yazık ki düşüncelerim bir önceki postumda belirttiğim gibi. Yine söylüyorum düşüncelerim şahsi. Attığınız gol kurallar açısından nizami haticeye değil neticiye bakalım derseniz de haklısınız yani. :)

Rakiplerimiz kurallara uygun davransaydı o golü yine atardık haticeye de bakardık simdilik neticeyle yetinebiliriz :) Teşekkürler tekrardan.