Favori Klanlar

Objektif olarak bulunduğunuz klan degil favori gördügünüz klan?

• Gladio

Oylar: 34 35,4%
  • Paytak

Oylar: 10 10,4%
  • Aslam

Oylar: 3 3,1%
  • Teşkilat

Oylar: 9 9,4%
  • Argo

Oylar: 26 27,1%
  • Efendi

Oylar: 4 4,2%
  • Barzo

Oylar: 4 4,2%
  • Generals

Oylar: 6 6,3%

• Toplam oy kullanan
    96
  • Anket kapalı .

Tibelda

Emekli Görevli
Yeni adette konuyu açıp bir daha yüzüne bakmamak olmuş sanırım. :p Bugün kendimi bu konuları canlandırmak adına sorumlu hissediyorum. Bir dünyada oynamak kadar dünyanın takip edilebilir, takip edilmeye değecek kadar keyifli olması da önemlidir diye düşünüyorum. Taşın altına elimi koyuyorum. Yine sizinle bir tablo paylaşıyorum. Bu tablo da tanıtımı olan / olmayan "Classic World 14'e" başlayacak klanları listeledim. Sizlerden de listelere göre bu klanları değerlendirmenizi bekliyorum.

Hangi klan nasıl performans gösterir ?
Favori kim gözüküyor ?
Hangi klan daha iyi kadroya sahip ?
vs..

Ek olarak tabi tablo da yer almayan ama bu dünyada olmasını istediğiniz, renk katacağını düşündüğünüz ekipleri de dile getirebilirsiniz. Kim bilir belki sesinizi duyup başlarlar. :)

• Gedikli Klanlar : Önce ki klasik dünya forumlarından ismini hatırladığım klan ve klan sorumlularının yeni isimle yaptığı tanıtımlar.
  • Forum Tanıtımı Olanlar : Classic 14'de tanıtımı olan diğer klanlar.
  • Diğerleri : Tanıtımı olmayan ama ön kayıtta 10+ üyesi bulunan klanlar.

Gedikli KlanlarForum Tanıtımı OlanlarDiğerleri
ARGOTrambolinKatil
VEFAGladioDaffy
ARTİZJusticeLoT
GNRLSHerdemEfendi
TEŞKİLATSpartaMoğol
KASABİANSponge BobTufan
ZirveNobles
TruvaBarzo
MafiaMr.Bey
AntevorteKapak
Valha

Son düzenleme:

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Vefa güzel köy kasıyor gene öyle yapacaktır onlara buradan selamlar haklarını helal etsin <3.

Favorim Sponge bob çünkü ilk silenecek klan :p

Gladio kadrosunda @MİRZAY...* varmış benim moralim bozuldu ama problem yok ankaraya gidip telefonunu çalıp kazanırım en kötü son savaşa kalırsak :p

missperfect

Kılıç Ustası
bildiğim klanlar hakkında yorum yapim :)

GNRLS : bu klan köklü bir klan 14-15 yıldır bir geçmişleri var bu ekiple bende bir zamanlar oynadım simdide aynı ekiple yeniden oynayacağım için çok mutluyum :)

Efendi : islambey ekibini toplarsa sağlam ekip aynı GNRLS klanı gibi birliktelikleri çok eskiye dayanıyor halada kopmadılar facebook grupları aktif valla bir araya gelince eser gürlerler ben şahidim :))

diğer klanları tanımıyorum ben tanıdığım klanlar hakkında yazmak istedim :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Benim meşhur lafım vardır.

Albert Rierası olan bir klan 2-0 öndedir..

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Hevesini kırmak istemem ama yetkili olduğum dönem içerisinde forumda bir haftada en fazla 7-8k aralığı post etkileşimi gördüm. Sen haftamı almaz geçmek derken 11k posttan bahsediyorsun. Kolay gelsin. :p
Bakın güzel bir teklif ile gelin ayın 8 de başlayalım ayın 14 de 23.59 da biter kabul mü ama güzel bir iddaa istiyorum :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Abiler bakın ben diyorum iddaa giren var mı yok mu