Favori Klanlar

Yandan Atmış

Yasaklı
kimseye yağ çekmiyorum gardaşım. 61 de RM klanında oynuyorum, son C12 de Mymrdonsta oynadım. C12 de tüm klanlar pakt kurup myrdonsa savas acmadınız mı :) sonra o çok güvendiğiniz ARGO sizi vurmadı mı :)

argo ya cok güvendik aynen, paktıda biz kurduk düzenide biz ayarladık mirmidonsu vurmak için :) hepiniz aynı fırlamasınız, size oyunda başarılar iyi eğlenceler..

kilicbeyy

Kılıç Ustası
argo ya cok güvendik aynen, paktıda biz kurduk düzenide biz ayarladık mirmidonsu vurmak için :) hepiniz aynı fırlamasınız, size oyunda başarılar iyi eğlenceler..
Neden hep bi yağ çekiyorsun, fırlamasınız felan ayıp bunlar. Küfür edip ban yememek için elin ayağında titriyordur şimdi senin :)

qwert42

Baltacı
Doğru söylüyorsun, karşımıza diplomasi düzenini kurmamış klan gelmezse rakibimiz olmuyor hiç

Abi şu cümleyi kurman için, Klasik dünyanın yaşanmamış olması gerekiyor bence ya. Çok geri gitmeye gerek yok 3 ay öncesinden bahsediyorum. 3 Kıta 1 kıtayı vururken epey keyif almışsınızdır. Sonra düzen içinde boğulan bir hücum klanı vardı, biraz yakın geçmişe bakarak oynasak şu oyunu da böyle yerli yersiz cümlelerle kim olduğu belli olmayan forum üyesine sallayacağız diye kendimizi düşürmesek. Hücum klanının bu dünyada epey sağlam rakipleri olduğunu düşünüyorum. Kapatırsa hakkıyla kapatmıştır diye de ekleyeyim. Hayırlı forumlar

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Kardeşim yönetimin işlerine karışmadan sadece oyununuza bakıyor olmanız çok güzel bir şey, bizim kadar kendinizi kasmayın bu işlere en güzelini yapıyorsunuz ama yönetim işlerine bakmıyorken de bilip bilmediğiniz şeyler hakkında boş boş konuşmayın :D Biz orada kime vursak ağlayacaktı ve siz de Cin ekibini hususi olarak getirip bizim sınırımıza koyduğunuz için "vur banağğ" diye yalvardınız. Ortada ki paktı da biz ayarlamadık ayrıca herkes size vurmak istediyse biz ne yapalım keşke vurmasalardı teke tek savaşsaydık sizce bundan çekinecek insanlar mıyız :D Geçmiş dünyaları konuşup gereksiz gündem değiştirmeyelim lütfen madem burada rm klanlarında oynuyorsunuz gelin bir de burada savaşalım :)

Napolyon2.0

Yasaklı
Kardeşim yönetimin işlerine karışmadan sadece oyununuza bakıyor olmanız çok güzel bir şey, bizim kadar kendinizi kasmayın bu işlere en güzelini yapıyorsunuz ama yönetim işlerine bakmıyorken de bilip bilmediğiniz şeyler hakkında boş boş konuşmayın :D Biz orada kime vursak ağlayacaktı ve siz de Cin ekibini hususi olarak getirip bizim sınırımıza koyduğunuz için "vur banağğ" diye yalvardınız. Ortada ki paktı da biz ayarlamadık ayrıca herkes size vurmak istediyse biz ne yapalım keşke vurmasalardı teke tek savaşsaydık sizce bundan çekinecek insanlar mıyız :D Geçmiş dünyaları konuşup gereksiz gündem değiştirmeyelim lütfen madem burada rm klanlarında oynuyorsunuz gelin bir de burada savaşalım :)
Adam klasikten bahsediyor galiba

EnesKOSOVA1

Yasaklı
klasik bir kez daha gösterdiki önce patatesleri ayıklıcaksın sonra ana yemeği yiceksin. Ana yemeği erken yedik hazımsızlık yaptı dünya patateslere kaldı.
keyifsiz tatsız tutsuz bir iş oldu.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Kolay bi w değil iyi rakipler var ama savaşarak değil belliki doğru stratejilerle kapatılacak. Savaşılarak olsa kendimizi favori gösterirdim ama bakalım stratejik hamlelerin diplomasilerin işbirliklerin olacagı bir dünya neler olacak göreceğiz..

DeathRoll

Yasaklı
kimseye yağ çekmiyorum gardaşım. 61 de RM klanında oynuyorum, son C12 de Mymrdonsta oynadım. C12 de tüm klanlar pakt kurup myrdonsa savas acmadınız mı :) sonra o çok güvendiğiniz ARGO sizi vurmadı mı :)

kardeşim belli yere kadar doğtusun ama tam değilsin biz girdiğimiz fünyalarda kimseye güvenmeyiz kendimize güveniriz heklanların yaptıgı hatalarda onları ılgılendırır ve karşilığınıda elbet alırlar

kilicbeyy

Kılıç Ustası
'yönetim işleri karışmıyorken' derken baya komik oldun :) Karşında ki klanın yöneticilerinden haberin yok :)