Favori Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser65086
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64948

Ziyaretçi
Pre kasacaklar girecek klanlardan fazla olmaya basladi... buyuk umutlarla pre kasmayi dusunuyordum...bu gidisle katilimin az oldugu elit klanlarin girmedigi bu dunyaya sanirim preleri kredi kartiyla alacaz c8 icin :) yinede basarilar herkese

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Favorim reis klanlari uzun zaman sonra geri donmusler guzel isler basaracaklardir.

DeletedUser49018

Ziyaretçi
Alayına Tokat klanı olarak bu dünyada ayrı klan açmadık ve 41 klanı olarak dünyaya daha önce gerek düşman olarak gerek müttefik olarak oynadığımız oyuncularla beraber girdik. Ben 41 klanının iyi işler yapacağını düşünüyorum zaten göründüğü üzere dünya özellikleri sebebiyle olsa gerek 2-3 klan hariç tecrübeli klanlar dünyaya girmedi. Buna rağmen umarım eğlenceli bir dünya olur.

DeletedUser58833

Ziyaretçi
Alayına Tokat klanı olarak bu dünyada ayrı klan açmadık ve 41 klanı olarak dünyaya daha önce gerek düşman olarak gerek müttefik olarak oynadığımız oyuncularla beraber girdik. Ben 41 klanının iyi işler yapacağını düşünüyorum zaten göründüğü üzere dünya özellikleri sebebiyle olsa gerek 2-3 klan hariç tecrübeli klanlar dünyaya girmedi. Buna rağmen umarım eğlenceli bir dünya olur.

Klanlar girmesede kisiler girdi kardesim klan isimlerine takilma bence isim degisir bakalim neler olacak oyunda herkese basarilar

DeletedUser48943

Ziyaretçi
ben niye göremiyorum bu kişileri :D hani nerdeler :D

DeletedUser58833

Ziyaretçi
Bakalim gorelim kim bilir farklo nicklerle girilmistir benim gibi :)

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Kings klanları olarak as kadrodan oyunu bırakan olmazsa bu dünyanın en büyük favorisi olmaya adayız

DeletedUser64699

Ziyaretçi
en sağlam temelli ekip kings gibi duruyor, favori kings bana göre, tabi ordaki oyuncuların 3. aydan silinmek gibi bi sıkıntıları var

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Nerede gördün 3 ayda silindiğimizi hocam
Klasikte nopla uğraşmadan köy verdi isem ki hesapta ki kendi bastığım savunma bile beni 1. Sıraya getirmişti savunmacı olarak... unss a yazar iseniz konuşmayı atar 41 için bıraktığımızı ve 5 pakt klanı arasında nop La savaşan tek ekiptik ki dersimizi aldık bu dünyaya ekip toplayarak geldik ama dediginiz gibi ciddi veya adı sani duyulmuş bi ekip yok

DeletedUser64699

Ziyaretçi
mesela frenzy duru abi hocam, onu çok severim amaonun 4. ayı gördüğünü görmedim

ekip olarak genelleme yapmadım, aranızda bu alışkanlığı olan insanlar var ve benim kastettiğim illede savaş kaybetmek değil sıkılıp hesap silmek

DeletedUser46377

Ziyaretçi
Arkadaşlar KİNG ve BANG klanları sağlam ekiplerle gelmiş eyvallah ancak BARON ü yabana atmayın derim

DeletedUser60789

Ziyaretçi
en sağlam temelli ekip kings gibi duruyor, favori kings bana göre, tabi ordaki oyuncuların 3. aydan silinmek gibi bi sıkıntıları var
Teşekkürler ustad dediğin gibi sıkılıp bırakıp gidenler olmassa eyer finale kalırız gibime geliyor ve dünyadaki diğer klanlarıda hafife almamak lazım umarım güzel bi dünya olur tüm arkadaslara tüm klanlara başarılar diliyorum

DeletedUser60789

Ziyaretçi
mesela frenzy duru abi hocam, onu çok severim amaonun 4. ayı gördüğünü görmedim

ekip olarak genelleme yapmadım, aranızda bu alışkanlığı olan insanlar var ve benim kastettiğim illede savaş kaybetmek değil sıkılıp hesap silmek
Hasan arkadaşın bahsettiği konu bizi silmeleri değil oyunu bırakıp gitmelerinden bahsetiyor dünya yavaş dünya elbette bırakanlar olucak bizde veya diğer klanlarda bu dünyada uzun süre kalanlar kazanır umarım 2 senede biter dünya :)

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Hasan arkadaşın bahsettiği konu bizi silmeleri değil oyunu bırakıp gitmelerinden bahsetiyor dünya yavaş dünya elbette bırakanlar olucak bizde veya diğer klanlarda bu dünyada uzun süre kalanlar kazanır umarım 2 senede biter dünya :)

aykut ne 2 senesi 3 ayımız var yoksa ben offline

DeletedUser65101

Ziyaretçi
3 ay sonra oyunu bırakma her oyuncu için geçerli yazın başında başladı yaz sonu bırakıcaklar olucak .
Artı bu dünya için sayısal loto gibi bi başlık, hele bi premium kasanlar ve premium harcayanlar aradan çekilsin .