Favori Klanlar

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Gençler tamam bel altı girmeyin konulara. Seviye düşürmeye gerek yok

Hayırlısı be gülüm bizde w28de Zirve alır demiştik sen tutturdun illede biz alırız diye :D

DeletedUser61561

Ziyaretçi
aynen sonuç zirve family hücüm almıştı :) 28 kişiye karşı GÜLÜM :)

DeletedUser61561

Ziyaretçi
Hücüm w31 de vardı sanırım :p ayrıca yiyin birbirinizi macerayla banane :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Veriyosan neden almasın köyleri .)

Atavratsilah bir şaka yaptı bende şakayla karşılık verdim. Bazı genç arkadaşlarımız konuyu başka noktalara çekti mesajımdan sonra durdular bu şekilde bir mesaj atarak bunu devam ettirmene gerek yok bence rakibimiz benden de yaşça büyük yakışıksız bir münakaşa oldu ve bitirildi bunu buraya atarak konuyu bitirmek yerine oyununla ilgilenmeni tavsiye ederim. Genç arkadaşlarım adına da ben özür dilerim AtAvratSilah'tan.

İyi oyunlar

DeletedUser63059

Ziyaretçi
Gençler tamam bel altı girmeyin konulara. Seviye düşürmeye gerek yok

Hayırlısı be gülüm bizde w28de Zirve alır demiştik sen tutturdun illede biz alırız diye :D

Gayet hoş bir post rakipler tarafından bile saygı gören post anlayışın için teşekürler...

Bel altı mı aaa.. Öyle bir niyet yok :)

Uyarından sonra gelen post...

Atavratsilah bir şaka yaptı bende şakayla karşılık verdim. Bazı genç arkadaşlarımız konuyu başka noktalara çekti mesajımdan sonra durdular bu şekilde bir mesaj atarak bunu devam ettirmene gerek yok bence rakibimiz benden de yaşça büyük yakışıksız bir münakaşa oldu ve bitirildi bunu buraya atarak konuyu bitirmek yerine oyununla ilgilenmeni tavsiye ederim. Genç arkadaşlarım adına da ben özür dilerim AtAvratSilah'tan.

İyi oyunlar

Yine hoş bir post lakin pek bitirilmiş değil ya da oyuncu ekipten değil sadece istediği cevaptı verildi

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Gayet hoş bir post rakipler tarafından bile saygı gören post anlayışın için teşekürler...

Uyarından sonra gelen post...

Yine hoş bir post lakin pek bitirilmiş değil ya da oyuncu ekipten değil sadece istediği cevaptı verildi

İnsan içi neyse onu yansıtır zirve ve rbw arasında olan savaşı rbw alır demek istediğimi anlaman için uzun uzun için açıklamak mı gerekir ? Almak kelimesini sürekli oralara çekiyorsan köy almamanı tavsiye ederim. bak bu da gayet hoş bir post oldu.

DeletedUser64665

Ziyaretçi
Lazım olur diye gönderdim :) malum asker yok heralde fazla destek istediğin adamları klansız dolandırıp SOA6 ya başvurtmuşsun sizde yoksa biz atarız demek istedik sağolasın kendi ellerinle geldin foruma :D :D
hayal mi kuruyon rüya mı görüyon :))) son gördüğüm kadarıyla benim etrafı desteklecem diye