Favori klanlar

• Konuyu başlatan eren0678
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Taam onu şaaparız sonra takılma sen orada yazanlara :D
Konuyu toparlayacak olursak
Favori klanım.. İnceyi gördünüz mü :ASDFA:SDF:D klanım benim klanım anlamında :D:F:D :D
klanın bu dünyaya başlamaktan vazgeçecek bu espiri üzerine :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Beni sayma ben bot kurarsam ancak favori olabilirim :D onda da bak olurum demiyorum olabilirim diyorum :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
senin varlıgın yeter la

şöyle düşün onların klanda bir Ata yok asıl onlar kaybetti :D

:D :D Hangi açıdan baktığına bağlı şimdi :D Aslında hangi açıdan bakarsan bak bence onlar şanslılar benim gibi boş adam yok en azından :D :D

haktana yaz :DD:. kendal ayarlasın bi tane asdghashas djahç.d

:DASF:SD:FSD: :D Bende de biliyorsun mastersda bir Abim link yollamıştı şimdi adını vermeyeyim :DA:SDFA:DS:F :D

DeletedUser44821

Ziyaretçi
:D :D Hangi açıdan baktığına bağlı şimdi :D Aslında hangi açıdan bakarsan bak bence onlar şanslılar benim gibi boş adam yok en azından :D :D

:DASF:SD:FSD: :D Bende de biliyorsun mastersda bir Abim link yollamıştı şimdi adını vermeyeyim :DA:SDFA:DS:F :D

ajkdaghdajshadj :D:D hey gidi bee :D bu klasikten sonra mastere girelim ata :D Co yaparız kafamız raaht olur aS:DÇashkdasld :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ata haklı valla, atanın olduğu klanda millet foruma bakmaktan mis arasını kaçırır mazallah troll

DeletedUser44580

Ziyaretçi
:ASDF:ASD:F:D :D Aynen bu sefer ben senin co-playerın olayım ama :D :D Ne günlerdi be :D :D Ben hesaptan çıkıyordum hesaba tekrar girdiğimde hiçbir değişiklik göremiyordum :ASDF:SD:F :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Kendi kendine player olmuşsun ata co görünüşlü self-player troll

Sahur vakti yaklaştıkça saçmalama katsayımız artıyor :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Bence senin yatma vaktin bile geçmiş thumbdown

DeletedUser21797

Ziyaretçi
la 5 tane klan açıklanmış favori klan başlığı var ya iyice bozdunuz kafayı siz

DeletedUser21797

Ziyaretçi