Favori Klanlar

• Konuyu başlatan ger0nim0
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar :) başka bir oyundan geliyoruz. w24 açıldığını duyduk bu fırsatı değerlendirmek istedik. Geldiğimiz yerde en iyi bizdik ve üye sayısı fazla olan klanlara gelip kendimizi test etmek istiyoruz. fazla değil 6 kişilik bir grubuz. geceleri 2 kişi online oluyor. ip sıkıntısı yaşamıyoruz. 7/24 herkes müsait oluyor. Takımımız sağlam. Oyunda tanışacağımız sağlam kişilerle birlikte yolumuza devam edicez inş. Şuana kadar benden iyisini görmedim inş. burda karşılaşıcaz sağlamlarla. :)

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Yok ya :) burda çok iyiler var. Test edicez kendimizi :)

DeletedUser47821

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar :) başka bir oyundan geliyoruz. w24 açıldığını duyduk bu fırsatı değerlendirmek istedik. Geldiğimiz yerde en iyi bizdik ve üye sayısı fazla olan klanlara gelip kendimizi test etmek istiyoruz. fazla değil 6 kişilik bir grubuz. geceleri 2 kişi online oluyor. ip sıkıntısı yaşamıyoruz. 7/24 herkes müsait oluyor. Takımımız sağlam. Oyunda tanışacağımız sağlam kişilerle birlikte yolumuza devam edicez inş. Şuana kadar benden iyisini görmedim inş. burda karşılaşıcaz sağlamlarla. :)

Tr'de o iş yürümüyor. Max 5. gün başka bir klana katılırsınız ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
ip sıkıntısı yaşamıyoruz derken ne demek istediniz tam olarak ?

ve speede katılmıştınız değil mi sizde sanki forumda hatırlıyorum katıldınız diye ama emin olamadım.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
katıldım forumada artık katılmaya çalışıyorum burda yeniyim inş aranıza kabul edersiniz arkadaşlar. memnun olurum. Katılımım yüksektir forumlara hele istekliysem.. :)

ip sıkıntısı şöyle olmaz biz ekipde görev dağılımı yaparız.

mesela biri şu gece nöbet tutucak daha doğrusu bakacak kontrol edecek. ha zorunlumu değil kimseyi zor durumda bırakmayız :) herkes kendi isteğiyle nöbet tutmak ister bi sıkıntı yaşandımı veya birşey yapmak gerektimi herkesin bilgisi birbirinde vardır yada sorumlu elemanda vardır. o giriş yapar ip sıkıntısı olmadan. ipyi değiştirerek. yoksa birbirine destek atmada sıkıntı oluyor ip :) oyüzden dedim.

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Tr'de o iş yürümüyor. Max 5. gün başka bir klana katılırsınız ;)

yokya. Eskilerdende bildiğim kadarıyla baktın yürümüyor bi klanın alt klanı oluyorsun paçayı yırtıyorsun. ama biz alt klan değil üst klan olma hedefindeyiz. inş olduğumuz alanda büyük işler yapıp yürütücez işi :) bakalım

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
katıldım forumada artık katılmaya çalışıyorum burda yeniyim inş aranıza kabul edersiniz arkadaşlar. memnun olurum. Katılımım yüksektir forumlara hele istekliysem.. :)

ip sıkıntısı şöyle olmaz biz ekipde görev dağılımı yaparız.

mesela biri şu gece nöbet tutucak daha doğrusu bakacak kontrol edecek. ha zorunlumu değil kimseyi zor durumda bırakmayız :) herkes kendi isteğiyle nöbet tutmak ister bi sıkıntı yaşandımı veya birşey yapmak gerektimi herkesin bilgisi birbirinde vardır yada sorumlu elemanda vardır. o giriş yapar ip sıkıntısı olmadan. ipyi değiştirerek. yoksa birbirine destek atmada sıkıntı oluyor ip :) oyüzden dedim.

Kendi kendini ihbar etmek bu olsa gerek blink

DeletedUser

Ziyaretçi
Tabii ki banlamazlar ama bu mesajı gören biri illa ki oyunda ticket açıp bu durumun incelenmesini isteyecektir troll
Ceza alır mı orası meçhul gerçi

DeletedUser50380

Ziyaretçi
tamamen yasal işlemler bunlar :) İstersem söylerimde 15 hesap kullanırım. bana 15 hesap kullanmak yasak demiyorki aynı kişinin birden fazla hesap kullanması yasak diyor. farklı ip girmem farklı kişi anlamına geldiğimin kanıtıdır :)) Ben aslında 2 kişiyim :D bilgisayardan 1 kişi telefondan başka bir kişi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
adam göz göre göre sistemin açıığını kullanırım diyo bizde burda trenin öküze bakması gibi izliyoruz :D

inceyi anladınız mı troll

DeletedUser49458

Ziyaretçi
sistem açığı falan değil
ticket açılırsa ceza yer
kısa ve net

DeletedUser50380

Ziyaretçi
ama şimdi kanıtları yokki nasıl ceza yiycem. herhangi bir kanıt sunmaları gerekir. burda konuştuklarımız kanıt yerine girmiyorki. :) nerden biliyorsunuz benim öyle sallayıp tutmadığımı. Belki sizi kandırıp ortalığı karıştırmak istiyorum, belkide gerçekten yolculukta olduğumdan habire farklı iplerle giriş yapıyorum ve size hikaye sallıyorum :D yani bunun burdaki bi geçerliliği yok. önceden araştırdım bu konuları. şimdide tekrar baktım ve aynen yapıştırıyorum

"
İki ya da daha fazla oyuncu bir ya da birkaç gün için bir internet bağlantısını paylaşırsa (aile, okul, iş yeri vb), bunun kaydedilmesi gerekir. Eğer "internet bağlantısını paylaş" artık geçerli değilse, en erken 24 saat sonra kayıt tekrar silinebilir. "İnternet bağlantısını paylaş" etkinken ve silindikten 24 saat sonra da başka oyunculara karşı ortak etkileşimde bulunmak yasaktır. Yani A oyuncusu birine saldırdığında, A oyuncusuyla bir internet bağlantısını paylaşan B oyuncusu, aynı oyuncuya ancak 24 saat sonra saldırabilir. Bir internet bağlantısını paylaşan oyuncular, birbilerine destek veya saldırı ve hammadde gönderemezler.

Eğer bir bağlantı üzerinden, düzenli olarak ve bilerek birden fazla hesap ile oynanıyorsa ve bu durum bize bildirilmemişse, uyarı yapılmadan hesabın kapatılabilir.

Aynı bağlantı üzerinden giriş yapılıyorsa bildirilmesi zorunludur.
"

yani farklı ip girişlerde böyle bi durumun imkanı yok :) Önceden aynı evde kalan üniversite arkadaşları telefonlarından oynuyorlardı sürekli birbirlerininkine bakıyorlardı geceleri nöbetleşiyorlardı. tabiki farklı ip giriş oluyor. ticket atmıştım herhangi bir işlem gerçekleştiremeyeceklerini söylediler. aynı şey 2-3 defa daha oldu. İstersen ip numarasında sadece son 1 rakam değişik olsun yine hiçbirşey yapamazlar. Hakları yok ispat yok. Açık ve net yani :) burda yazdıklarımıda sorun olmayacağından yazdım heralde okadar saf değilim :) burda yazdıklarımın geçerliliği olsaydı dikkat ederdim heralde :)