Favori Klanlar

• Konuyu başlatan ger0nim0
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49135

Ziyaretçi
foruma böyle şeyler yazarak dikkat çekmeye çalışma :)
yaparsan elbet bi gün cezayı yersin nickini kenara yazdım oyun başladıktan 2 hafta sonra ticketımı atarım :)

burda yazdıkları sorun değil ama mimlendin bi kere :) adın çıkıcağına canın çıksın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Multi hesap kullanımı diye birşey var. Bunun kanıtı aynı ip üzerinden yapılması. Ancak farklı ip üzerinden yapınca multi olmuyo diyemezsin buna :D

O yüzden eyvallah saygı duyarım yolculuk ediyorsunuz sürekli farklı iplerle giriş yapıyorsunuz. Ancak bu yaptığınız veya yapacağınızı söylediğiniz şey multidir :) Ve burda kalkıp bunu bu kadar insanın önünde söyledikten sonra kusura bakmayın kimseye yapmayacağınızı söyleyemezsiniz de benim nazarımda siz multicisiniz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne kadar mimlenirse mimlensin hata yapmadığı sürece ceza yemez. Yerse bi yerde hata yapmış demektir. Ben multi yaptığını adım gibi bildiğim adamı şikayet ettim ceza yemedi :)

DeletedUser50380

Ziyaretçi
:) işte diyorum ya. bende öyle sanıyordum bir zamanlar. ama öyle değil. herşeyini öğrendim. Anlatayım . Multi dediğimiz şey tam açılımı Multi hesaptır :) bu başlangıç Multi hesap demek 1 kullanıcının 1 den fazla hesaba sahip olması demektir. Zaten bu konumuz dışında kalıyor direk bizim 1den fazla hesabımız yok tek hesap kullanıyoruz. diğerlerininde 1 sahibi var. Kısaca multi hesapla bil ilgisi yok bu konunun. Ancak insanlar bazı şeyleri eksik veya kulaktan duyma öğrenince yanlış birşeymiş gibi görüyor. :) Tribalwars alman serverındada bana bu konuyu anlattılar almancam pek iyi değildir ama çeviren birini bulmuştum :) aynı dediğimi söylemişlerdi. Kısaca söyliyeyim. Aynı ip üzerinden 1den fazla hesap kullanmak habersiz ise yasak eğer ayarlar bölümünde belirtilmiş ise legaldır. Ancak Farklı ip girişi söz konusuysa bu konu hakkında bir kural söz konusu değildir. herhangi bir yaptırımı yoktur. Ayrıca multi hesapta olmadığından işin içinde 0 sıkıntı. Eğer farklı ip ile 1 den fazla hesaba sahip olsaydım. ve bunu ispatlayacak herhangi bir şey olsaydı ceza yerdim. :). yani herşey dediğim gibi kontrol altında

eğer son 2 yılda bu kuralların manevi değerleri değişmediyse hiçbirşey olmaz 2 yıl öncede çok kişi şikayet etmişti birşey olmuyor olamazda :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Co player diğer sunucularda legal ancak bizim sunucumuzda legal değil :)

yani siz hesabına giremeyen bir arkadaşınızın hesabına kendi ipnizden farklı birip ile bağlanırsanız ve bu ip arkadaşınızın ipsi ilede uyuşmuyorsa co player kullanmaktan dolayı ceza alırsınız :)

yani yaptığınız şey ülkemizde illegal :)

DeletedUser49458

Ziyaretçi
Bence böyle gereksiz tartışmalara girmeye gerek yok
bu oyun yıllardır oynanıyor
bir çok akıllı haksız yollarla öne geçmeye çalıştı. bir şekilde yakalanıyor.

şikayet edip de yakalanmayan varsa taktir ederim, ama bunu genellememek gerekir..

ayrıca yakalanmamak için bu kadar uğraşacağına , adil bir şekilde oynamaya odaklansa çok daha başarılı olurlar

benim nacizane düşüncem

DeletedUser50380

Ziyaretçi
ya yok sen bana güven. yok öyle birşey öyle saçmalıkta olmaz zaten yanlış biliyorsun. ben evimde ceza yememek için modeme güç bataryasımı takıcam. onu geçtim superonline servisine gidip :D abi nolur bizim internete res atmayın gitmesin internet ip değişmesin diye yalvarıcammı. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Mod'um şu başlıktaki alakasız postları temizlesek artık wub

DeletedUser50380

Ziyaretçi
Bence böyle gereksiz tartışmalara girmeye gerek yok
bu oyun yıllardır oynanıyor
bir çok akıllı haksız yollarla öne geçmeye çalıştı. bir şekilde yakalanıyor.

şikayet edip de yakalanmayan varsa taktir ederim, ama bunu genellememek gerekir..

ayrıca yakalanmamak için bu kadar uğraşacağına , adil bir şekilde oynamaya odaklansa çok daha başarılı olurlar

benim nacizane düşüncem

yanlışım varsa düzelt. :) zaten oyunun amacı birbirini yıkmak yıkmak içinde birlik olmak.

Online sürem ne kadar fazla olursa o kadar iyi. Zaten bi yaptırımıda yaptığım veya yapacağım şeylerin açıklamaktan bıktım :D

onun dışında herşey zaten emekle oluyor sen gördünmü hiç uyumayan biri elbet herkes uyuyicak. Ayakta kalanlar uyumayanlar oluyor. Ekip işide birbirini kollamak gerektiğini gösterir. Zaten konuyu favori klana açma sebebimde budur. Eğer klan içinde dayanışma yoksa değil favori, klan olmayı haketmez. Daha kendi içimizde birbirimizi savunup kollayamicaksak neden bu klan :)

ortada adil olmayan durum söz konusuda değil.

Sen bakamıyorsun diye bakıcılık veriyorsun. Eğer benimki adil olmasaydı bakıcılıkta adil olmazdı. Sonuçta giremediğin vakitler içerisinde yine gelişiyorsun. Geceleride biri seninkine bakıyor bu iş böyledir :)

Mod'um şu başlıktaki alakasız postları temizlesek artık wub

yahu nedenki :) tartışıyoruz bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Sağolsun kimse saygısını eksik etmedi kimseden herkes düşüncesini söylüyor :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından: