Favori Klanlar

• Konuyu başlatan muhammmedd
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47602

Ziyaretçi
al sende koy bi köşeye üzme canını sıkma patlıcanını

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Adamlar sınava girecekmiş niye dağılmalarına sebep oluyorsunuz. Yaptığınız çok ayıp tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu oyunda kimin favori olacağını oyun yönetimi belirler.

Gerekli yerde masaya yumruklarını vurmayı iyi bilirler ; )

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Kurallarına uygun oynarsan kimse bir şey yapamaz merak etme =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kurallarına uygun oynarsan kimse bir şey yapamaz merak etme =)

Oyundan mesaj atda sana birşeyleri atayım gör uygun oynarsan kimse birşey yapamazı malüm burdan paylaşırsam olacağı ban ve anında postun silinmesi.

:) Varsa bir şüphe içinde acaba diye hesabım orda beni bul..Boş bir yorum olmadığını göreceksin..

Hatta üstüne döner buraya yazarsın bu adam haklıymış diye...

DeletedUser47602

Ziyaretçi
kurallarına uygun oynadıgın sürece bişey olmaz..

ha dersin art niyet vardır ceza verirler..ceza vermeleri içinde en ufak açık olması lazım..sen açıgı vermezsen kımsede sana bişey yapmaz

DeletedUser30626

Ziyaretçi
siz yenisiniz galiba:) şaka bir yana ilerki günlerde görürsünüz asalet ve dejawuyu favori gösteren arkadaş açıklar bir ara yada onların bi komutanları vardı ne komutanıydı hatırlayamadım strateji strateji diyordu:D

eğer klanındaki hesaplardan az oyuncun varsa ceza alırsın:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yapılan cezaların sebepleri ve kanıtları tatmin edici şekilde sunulmalıdır, bu konuda bir eksik yaşıyoruz

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Çok yanlış gelmişsin müdür :D Burada favori klan söylüyoruz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Klanımızı bir kaç adım önde favori olarak görüyorum, bunu oyun başları söylemek zordu herkesin bırakabilmesi olasıydı,kadro iyi soru işareti çoktu ..Fakat gördüğüm tablolar ve en ufak bir operasyondaki dahi zamanlama gerçekten idealin üstü düzeyde.

Fakat bize rakip safda olsaydım gerçekten son ana kadar bizle savaşmayı istemezdim.

Klan arkadaşlarımı istikrarlarından ötürü tek tek tebrik ediyorum.Umarım bu yolda sıkılmadan devam ederiz.

Tüm klanlara keyifli ve seviyeli savaşlar diliyorum..

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Favori saçla sakal arasındaki kısım değil miydi :D Hani berber ne kadar uzunlukta olsun diye sorduğu kısımda :D