Favori Destek Ekibi Cümleniz ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 848902419

Ziyaretçi
Merhaba * R A G N A R *,

Takımımıza verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Şikayet ettiğiniz hesaplar kontrol edilmeye başlamıştır. En kısa sürede bu süreci sonlandırıp, bir kural ihlali tespit edilmesi halinde gerekli işlemleri yapacağız.

Ancak şunu unutmayınız! Veri Gizliliği Kanunları nedeniyle yapılan veya yapılacak işlemler hakkında bilgi vermemiz mümkün değildir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Jirachi
Klanlar Destek Ekibi
Facebook & Forum

alıştık lkşhffghfghfg

gabriel47

Mızrakçı
Temiz bir oyun oynanabilmesi için gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz sorun kontrol edilmek üzere işleme alınmıştır. Bu süre içerisinde göstereceğiniz sabır için teşekkür ederiz.

Jirachi
Oyun Operatörü

300 Sparta

Mızrakçı
Ayrıca Storm reisin bi cevabı vardı ilk kez bu kadar uzun yazı yazdığını gördüm ve beni çok mutlu etti cevap bile yazamadım :cool::p

2015-12-28 19:16:24
Merhaba 300 Sparta,

Bir hatanın sizin sisteminizden kaynaklanıp, kaynaklanmadığını tespit edebilmemiz için bazı bilgilere ihtiyacımız vardır. Lütfen sizden istediğimiz bilgileri bizimle paylaşınız ve aldığınız hataya ait ekran görüntüsünü bildiriminize ekleyiniz.

Farklı bir tarayıcıda aynı sorunu yaşıyor musunuz?
Yaşadığınız hata bir güncellemeden sonra mı oluştu?
Aynı hatayı her tekrarda alıyor musunuz?
Hatayı alırken yaptığınız işleme ait adımları açıklar mısınız?

@Mr.Storm
Community Manager

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Ayrıca Storm reisin bi cevabı vardı ilk kez bu kadar uzun yazı yazdığını gördüm ve beni çok mutlu etti cevap bile yazamadım :cool::p

2015-12-28 19:16:24
Merhaba 300 Sparta,

Bir hatanın sizin sisteminizden kaynaklanıp, kaynaklanmadığını tespit edebilmemiz için bazı bilgilere ihtiyacımız vardır. Lütfen sizden istediğimiz bilgileri bizimle paylaşınız ve aldığınız hataya ait ekran görüntüsünü bildiriminize ekleyiniz.

Farklı bir tarayıcıda aynı sorunu yaşıyor musunuz?
Yaşadığınız hata bir güncellemeden sonra mı oluştu?
Aynı hatayı her tekrarda alıyor musunuz?
Hatayı alırken yaptığınız işleme ait adımları açıklar mısınız?

@Mr.Storm
Community Manager

Ne bol vaktim varmış :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Merhaba -FenerSavar-,

İtiraz üzerine hesabınız tekrardan incelenmiş olup cezanız güncellenmiştir.

Strafe
Oyun Yöneticisi

İlk defa itiraz edince cezam 3ken 4 güne çıktı :p
İtirazda hesap inceleniyor eğer alt ceza verildiyse üstede çıkabilir :p Çok defa süreli ceza alan hesaplar global olarak çevrildi :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.