Farklı Ülkeler Aynı Dünyada

• Konuyu başlatan DeletedUser56608
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56608

Ziyaretçi
Önerim çok basit ve oyuna güzel bir farkındalık katabileceğini düşünüyorum.

Şöyle düşünün;

İngiliz ve Türk oyuncular World'e ön kayıt yaparlar. Ardından dünya açılır. İngilizler haritanın kuzey doğusunda ve güney doğusunda. Türkler haritanın kuzey batısında ve güney batısında oyuna başlar.

İlk 6 ay(Bu sayı önemsiz) Türk ve İngiliz oyuncular arasındaki kırmızı çizgiden hiç bir asker geçemez bu nedenle kendi içlerinde çarpışırlar ve güçlüler kalır. 6 ay sonra kırmızı çizgi ortadan kalkar ve iki ülke oyuncuları birbirine saldırabilir veya anlaşma yapabilir. Gene şuan ki sistemdeki gibi haritanın %80 ine ulaşan klan world'u kapatır.

Böyle bir dünyanın güzel yanı şu olacaktır: Türkler kendi ırkından klanlarla, İngilizler kendi ırkından klanlarla bir olup birbiriyle savaşacaktır veya tersi olup farklı ülke oyuncuları bir olup başka bir klana saldıracaktır.

Ha birde böyle bir sistem gelirse yabancı dilimizi epey geliştiririz :) :)

QuickSilver*

Milis
İngilizlerle anlaşıp bizi vuracak türkler gelmesse tadından yenmez. Evrensel bi dünya açılıp dünyalar arası(takım muhabbeti olmadan) iyisiyle kötüsüyle oyuncuların savaşabileceği ve yöneticilerinin eşit şartlarda tarafsız bi şekilde yürütmesi halinde sağlam kapışmalar olur diye düşünüyorum.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Ben ingilizler tarafında girere 6 aya kapatırım orayı rahat olun :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
quick jon snow ölmüyo kanki george kankimden dinledim

QuickSilver*

Milis
quick jon snow ölmüyo kanki george kankimden dinledim

Onun kafa karışık ya.
Olası senaryolar;
Ateş tanrısına ibadet adı altında hitlerlik yaparak insanları cayır cayır yakan hanımabla diriltecekmiş.
Jon snow aslında ned stark'ın gayrımeşru çocuğu değil kardeşinin targaryenden olan oğluymuşta küllerinden doğacakmış
Ak gezenler tayfasına katılıp dirilere ateş edicekmiş.
Kurtun içine girip warg olacakmış ta sonra wolf olacakmış falan kafası kıyakken senaryo yazarsa böyle olur :D :D