EZELİ DÜŞMAN

• Konuyu başlatan DeletedUser68899
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69964

Ziyaretçi
Dünya kaçtı hatırlamıyorum baya oldu herhalde ama udw ile dombra arasında en toplamasından bir ekip oluşturup dünyaya bir iki ay geç başlamamıza rağmen ilerliyorduk çünkü dombra müttefik kabulü vermişti Solomon Kane burdan selam olsun en gözde toplama abimiz kasaptı adam vurup vurup geçiyordu bizde eğleniyorduk oyundan çok anlamadığımız zamanlar ki hala anlam veremiyorum bu oyuna bitane anarşik klan kuruldu arkamıza bizden bir iki hafta sonra herhalde onuda tam hatırlamıyorum Fenersavar diye bir adam türedi birleşme talep edindi çünkü haritaya çok geç başlanmıştı ekipleri sağlamdı cidden yanıt bile veremedik o ara frenzy diye bir arkadaş klansız takılıyor yargı dağıtıyordu tek başına onca klan arasında keyfine büyüyordu kurtarsa kurtarsa o kurtarırdı bu anarşik hükümünden ama oda mesajımıza cevap vermedi tek oynadığı için belliydi zaten ama canı sağolsun karakterli bir kaç oyuncudan birisidir kısa geçeyim soa bizi orda temiz topladı aslında bir süre sonra tekrar oyuna girdim w38 te pts klanlarında fakat ordada ya bir dünya önce ya bir dünya sonra başladılar alarm savaşını kaybettiğiniz dünyaydı sanırım oyunu tekrar bıraktım çok zevk almadığım için yani kısacası içimde kaldı bu savaş bir sonraki dünya da frenzy ekibine alırsa onların arasında sizlerle bir savaş görmek mutlu eder fenersavara tekrardan selam olsun biraz anarşik ama sağlam oynadığını biliyorum üstad tekrar bir ara gelmek üzere :) ( N*M klanı Nıghtmare) BERVE KÖYÜ olarak belki hatırlarsın

DeletedUser67246

Ziyaretçi
Forumda banlıdır büyük ihtimal ama duyan gören iletir nasıl olsa.. Kuzeyden köy aldığın gibi tependeyim ona göre.

Honey Badger.

Akillis

Acemi
Yıllardır değişmeyen listem değişmeyecekte :cool:

Gölge haramileri
Mr.storm
Ucanzi
crespo

ha birde unutmuşum zenkaçi paçanga mı börek ismi gibi bi isim vardı hatırlamıyorum tam pusuladan eğer tekrar oynuyor olsaydım bu oyunu gördüğümde ilk vuracağım isimlerdir.