Explorer Savaş Raporları-2

myw**

Dük
Sabah sabah uyanınca böyle şeyler sinir etsede tadı böyle çıkıyor yahuu :D Neyse gidip baştan asker basayım :D
R3GZ46.png

raporlardada hep bu kardeşimizi kesiyolar bi oynatmadınız ne çektin be

DeletedUser

Ziyaretçi
6nMgll.png

istatistikler oldukça eksiktir. Rakibin aldığı bir köy gözükmüyor ve onların yaptığı kesimler ve bizim savunma kesimlerimizin çoğu exp9 klanı savaşta olmadığı için çıkmamış. Ayrıca bizim saldırıda yaptığımız kesimlerin yarısı da ateam'in bir klanı savaşta olduğu için çıkmamış. tahmini olarak

200k - 250k
225k - 200k

gibi bir istatistik olabilir.

DeletedUser57132

Ziyaretçi
bu kadar istatistik delisi olmayın rapor delisi olun sen raporu koy burda ses çıksın :D

DeletedUser61666

Ziyaretçi
Selamun aleyküm kolay gelsin öncelikle beni çok iyi dinleyin lafım ortayadır isteyen istediği yere çeker.Şimdi siz bu oyunu hangi amaçla oynuyorsunuz önemli olan bu.Diyelim ki genel olarak zevk almak için o halde neden hile kullanıyorsunuz?Neden oyunun kurallarına aykırı hareketler yapıyorsunuz?Belli ki sizden iyi biri ortaya çıktığı zaman yediremiyorsunuz hemen para ile premium puan alıyorsunuz olmadı hemen kural ihlaline başlıyorsunuz.Sizler basit insanlarsınız daha fazla uzatmayacağım egosu olan kaybeder bu kadar basit.

bu yukarıda bahsettiğin sizin klana ait işler saçmalama istersen yazdığına bakan seni ve klnaını çok dürüst zanneder ama bekleyin ve sadece izleyin ustanıza da söyleyin çok tırsmasın az kaldı

Poine***

Casus
Günaydıın :) Gene herkesin derdi olmuşum :D

z4O4G6.png

y4J4Gy.png

6npnM7.png

WY8Yo2.png

3oWog2.png

Devamı var saldırıların raporları burda aynı şekilde paylaşırım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bu yukarıda bahsettiğin sizin klana ait işler saçmalama istersen yazdığına bakan seni ve klnaını çok dürüst zanneder ama bekleyin ve sadece izleyin ustanıza da söyleyin çok tırsmasın az kaldı

Beni tanımıyorsun bile ona rağmen bana dürüst olmamla ithamda bulunuyorsun.Benim ustam yok oyunda edindiğim arkadaşlarım,kardeşlerim ve dostlarım var.Bir daha asla lütfen beni böyle ithamlarla suçlama.

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Bu 2 taraf baştan bir klan olarak birleşmiş olsaydı o kıta full kapanmıştı =) Tebrikler kesimlere..