Estergon tugra

• Konuyu başlatan DeletedUser53608
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53608

Ziyaretçi
estergon tugra klanlari olarak herkese başarilar dileriz tugra klanlari w11 in basinda kurulup bugunlere gelmişler sirasiyla w11 kapattik w22 w23 w29 sirasiyla oynadigimiz dunyalar klan kurucumuz onursal başkanimiz yavuz50 dir bu dunyayi kapatmayi cok istiyoruz 2 ay once kaybettigimiz arkadaşimiz kardesimiz olan eski oyuncumuz underworld61 erkan icin bu dunyayi kapatmaya geldik ins başarili olur ailesine ve sevdiklerine en azindan internet ortamindan guzel bir hediye vermiş oluruz

saygilarimla

cemhan1

DeletedUser56381

Ziyaretçi
allah rahmet eylesin:(oncelikle

basarilar...tam da bizim klanin onundesiniz uzuldum simdi hayiirlisi bakalim...

DeletedUser59610

Ziyaretçi
YDG klanlari olarak kalbimiz sizlerle yavuz abim ve dostlarim insallah guzel seyler yapicaz beraber bol şans tugrz ailesi

DeletedUser56381

Ziyaretçi
senın bır klanın var yanı

ben farkli bisey demedim ustad arkanizdayiz dedim..uzuldum o acidan yaziyi gorunce wordu kapatmanizi istedim..

1 klan bazen 10 klana deger bilemyiz..oynadikca gorucegiz hayirlisi bakalim
.
Iyi oyunlar..

DeletedUser47345

Ziyaretçi
ben farkli bisey demedim ustad arkanizdayiz dedim..uzuldum o acidan yaziyi gorunce wordu kapatmanizi istedim..

1 klan bazen 10 klana deger bilemyiz..oynadikca gorucegiz hayirlisi bakalim
.
Iyi oyunlar..

Eyvallah hocam sizede iyi oyunlar..

DeletedUser57618

Ziyaretçi
W11 de kapatmayı hak eden bi siz vardiniz bi de biz :D ama biz daha gucluyduk yönetimsel boslugumuz çöktü siz başarılı oldunuz :D

DeletedUser53478

Ziyaretçi
Erkan abimiz için inşallah kapatıcaz bu worldu

Herkese başarılar iyi oyunlar

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
ESTERGON klanları olarak girdiler. Gölge haramileriyle savaştılar. Sonra oyuncularının çoğu dayanamadılar. yönetim ekipleri avres orbionn vs bizim restteki mehmet abilerle NURİ ALÇO klanını kurdular :D oyunun hakkını verdiler :D

DeletedUser57893

Ziyaretçi
bu arada bizim tugra klanları w33e başarılar diler diye bir başlıgımız vardı.Arşive kaldırıldıgı için oraya cevap yazamıyoruz burdan gereken cevabı vereyım. orda kumandanlar all is well sinser gibi gereksiz arkadaslar çok boş konusmuslar. öncelikle ibs - ocean klanlarını mahvettık!! bugracısemın son worldu öyle yapcaz böyle yapcaz diyen arkadaslar suan hesap sil yapıyor.world kapatıcaz dıyen arkadaslar 5 kişi eglencesine geldık demeye başladılar tugranın şamarı hepinize agır gelir güzelim :D hele o kumandanlar mıslerın arasına kılıc fake atıp kendını oyuncu sanıyor. :D mis arasına çoluk cocuk giriyor artık sen önce bizim oyuncumuza köyumu alma dıye yalvarmadan önce düşün.

gelelim all is well denilen vatandasa sen hele klanını ayakta tutta sonra gel bizle savas. sen oyun hayatın boyunca asla tugrayı yenemeyeceksın senı her zamankı gıbı bu worldde ezıcez güzelim.w23de nasıl yenıldıysen smdıde öyle yenıleceksın hesabını yine sildiricez.

sinser adlı vatandas kaşınıyorum hadı savas ac.. bana klavye delikanlılıgı yapma varsa seklin w33 camiası takipte aç bakayım savası anca buraya yazarsın sen git hesap satın al da gel karsıma verdiğin paraya yazık catur cutur topluyacagımız gunde gelicek seni..!

Tugraya laf edenler önce savas istatistiklerine baksın hem saldırganda hem savunmada açık ara birinciyiz. bana burda laf ebeliği yapmayın savasın savas!!

w3 w11 w22 w23 w29 da oynadık w27de tugralı bazı oyuncular gıttıler tugra olarak başlamadık. w11i kapattık. w22de gerçekten çok güçlü rakiplerimiz vardı. tebrik ediyoruz.guzel savas oldu. w23de ve w29de büyük savaslar verdik herkese kendimizi tanıttık. malesef 2 worldde de bazı oyuncularımızın oyun bırakmasıyla son 2 klan kaldıgımız ve tum worldle savasırken hesap sil yaptık. 2sınde de tam kadro degıldık. bu sefer baya saglam geldık cunku aramızdan vefat eden arkadasımızın adıyla kapatmak istiyoruz. dediğim gibi kendine güvenen savas açsın. daha savas acıpta kaybetmeyenı yok bu worldde.

DeletedUser59856

Ziyaretçi
selam millet, bu forumdaki muhabbetlerden yeni haberim oldu.

uzunca bir vaktimi ayırıp hepsini teker teker okudum...

bazı arkadaşlar adına gerçekten üzüldüm, diğerleri içinde gelecekte üzüleceğim...

DeletedUser58583

Ziyaretçi
bu arada bizim tugra klanları w33e başarılar diler diye bir başlıgımız vardı.Arşive kaldırıldıgı için oraya cevap yazamıyoruz burdan gereken cevabı vereyım. orda kumandanlar all is well sinser gibi gereksiz arkadaslar çok boş konusmuslar. öncelikle ibs - ocean klanlarını mahvettık!! bugracısemın son worldu öyle yapcaz böyle yapcaz diyen arkadaslar suan hesap sil yapıyor.world kapatıcaz dıyen arkadaslar 5 kişi eglencesine geldık demeye başladılar tugranın şamarı hepinize agır gelir güzelim :D hele o kumandanlar mıslerın arasına kılıc fake atıp kendını oyuncu sanıyor. :D mis arasına çoluk cocuk giriyor artık sen önce bizim oyuncumuza köyumu alma dıye yalvarmadan önce düşün.

gelelim all is well denilen vatandasa sen hele klanını ayakta tutta sonra gel bizle savas. sen oyun hayatın boyunca asla tugrayı yenemeyeceksın senı her zamankı gıbı bu worldde ezıcez güzelim.w23de nasıl yenıldıysen smdıde öyle yenıleceksın hesabını yine sildiricez.

sinser adlı vatandas kaşınıyorum hadı savas ac.. bana klavye delikanlılıgı yapma varsa seklin w33 camiası takipte aç bakayım savası anca buraya yazarsın sen git hesap satın al da gel karsıma verdiğin paraya yazık catur cutur topluyacagımız gunde gelicek seni..!

Tugraya laf edenler önce savas istatistiklerine baksın hem saldırganda hem savunmada açık ara birinciyiz. bana burda laf ebeliği yapmayın savasın savas!!

w3 w11 w22 w23 w29 da oynadık w27de tugralı bazı oyuncular gıttıler tugra olarak başlamadık. w11i kapattık. w22de gerçekten çok güçlü rakiplerimiz vardı. tebrik ediyoruz.guzel savas oldu. w23de ve w29de büyük savaslar verdik herkese kendimizi tanıttık. malesef 2 worldde de bazı oyuncularımızın oyun bırakmasıyla son 2 klan kaldıgımız ve tum worldle savasırken hesap sil yaptık. 2sınde de tam kadro degıldık. bu sefer baya saglam geldık cunku aramızdan vefat eden arkadasımızın adıyla kapatmak istiyoruz. dediğim gibi kendine güvenen savas açsın. daha savas acıpta kaybetmeyenı yok bu worldde.

W22 de biz yendikten sonra tebrik etmiştim yavuz abiyi,ekibinize saygım var.W22 Damage Klanların Kurucusuydum.(Vejataryan Bıyık)

DeletedUser57893

Ziyaretçi
tebrık ederım dostum ben pek aktıf oynuyamasam da az cok takıp etmıstım sizleri cokta beğenmiştim. aktif oynasaydım tanıyabilseydım eminim daha da cok hayranlık duyardım.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
tebrık ederım dostum ben pek aktıf oynuyamasam da az cok takıp etmıstım sizleri cokta beğenmiştim. aktif oynasaydım tanıyabilseydım eminim daha da cok hayranlık duyardım.

Teşekkür ederim,gönül isterdi ki daha uzun sürsün çok zevkliydi :) yavuz abiye saygılar. :) Bu worldde de başarılar tekrardan tebrik ederim.