ESL Savaş Raporları

burçigin

Dük
Bir daha kurmazlar herhalde artık eibo yu :)
Zaten gerçek eibo değildi galiba bu world deki, ben w59 da cin e karşı mücadelesiyle baya duymuştum. bu eiboyu onunla karıştırdım galiba.

AequitaS*

Okçu
59 forumuna girip bakarsan anlarsın gerçek olup olmadiğini, sonradan başladiğimiz bir harita ve bize hazırlık yapmışsınız sizinki arkadan vurma oluyor. Ben şuan oynamıyorum köyümü alan arkadaş biliyordu zaTEN sebebini .

idler

Milis
Bir daha kurmazlar herhalde artık eibo yu :)
Zaten gerçek eibo değildi galiba bu world deki, ben w59 da cin e karşı mücadelesiyle baya duymuştum. bu eiboyu onunla karıştırdım galiba.
15 yıl önce üvinersite yıllarımda severek oynadığım oyunu 1-2 ay önce mobil versiyonu çıkmış mı diye bakıp başlayan biri olarak özet geçeyim geçmişini ve kendini tanımıyorum ama UNUS nikiyle oynayan arkadaş kendi ayarında çok değil 5 kişi bulursa kabile aşiret multi demez "alayına mermi" yapar. Aradığı da o bence artık hangi dünyada denk getirir bilemem yoksa hangi klana girse en iyi 5 oyuncudan biri olur, sizin de ondan çekindiğiniz için böle katakulli işlere girdiğinizi düşüyorum.tercih meselesi.

burçigin

Dük
15 yıl önce üvinersite yıllarımda severek oynadığım oyunu 1-2 ay önce mobil versiyonu çıkmış mı diye bakıp başlayan biri olarak özet geçeyim geçmişini ve kendini tanımıyorum ama UNUS nikiyle oynayan arkadaş kendi ayarında çok değil 5 kişi bulursa kabile aşiret multi demez "alayına mermi" yapar. Aradığı da o bence artık hangi dünyada denk getirir bilemem yoksa hangi klana girse en iyi 5 oyuncudan biri olur, sizin de ondan çekindiğiniz için böle katakulli işlere girdiğinizi düşüyorum.tercih meselesi.
Ben emekliyim, çekinmem. Kötü bir şey demedim ama siz hemen savunmaya geçtiniz. 59 da takip ettiğim kadarıyla güzel işler yaptılar, bu World çok zayıflardı o zamanki ekip yok galiba orijinal eibo değil dedim. @Osmanbey06* nasıl şey ettiyse acıtmış belli ki.

Gomtan35

Yasaklı
ESL’den yol olmaz azıcık gördüğüm kadarıyla yanıltırsanız beni dürtersiniz :D

*SERHAT

Hafif Atlı
Eibo nun foruma girmeye yüzü varmı la halaha yazıyolar esl ye kaybetmişsiniz daha neyi anlatıyorsunuz. Djskdkkdkd