En iyi savunma, savunmadır.

aranızda savaş var mıydı, istatistik paylaşılırsa kesim oranını merak ettim? kaça kaç? 1'e 5 oran felan çıktı mı?

SOA'nın kaybedecek bir şeyi yok ki, ben olsam ben de atardım he belki tüm oyunculara yayardım kamileri ama belki de kafa oyuncularını bitirmek istemişlerdir. Kamileri 10 güne çıkacak yine. Artiz Family ile SA yapmadığı müddetçe şu an SOA için kaybedecek hiçbir şey yok.

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Kral raporlara soyle bir genel gecer baktimda seni. Nicki goremedim dunyada mi yoksun yoksa full savunma mi oynuyorsun

2 tarafi da tebrik ederim.

Bide 67 yi hatirlamamak icin mi ornekleri 60 tan veriyorsunuz onuda cozemedim de :)

Bildigim kadariyla muttefigi diplomasi degisince kacan bir klandi soa

Zt diplomasi degistiginde kacan bir klan degildi artiz hatta formda gordm hesaplarıda sizdeymis zt nin

Tebrik etmeyi ogrenmeniz dilegiyle..

Naptın la bizi dava etmek için para bulamadın diye yine zengin abinin hesabında ayakçılık mı yapıyorsun shsjsjzj

Ama Pro-B özelinde tüm Artizi de tebrik ederim. Çok kayıp vermeden köyleri tespit edip doldurmaları da güzel iş. helal olsun.

Bu arada üç cephede de savaştı adamlar. Oradan da tebrik edilebilir.

Dİplomasileri aşırı kötüydü, yanlış hamleler oldu galiba. Bir de 100 oyuncunun 50'sinde iyi bir gelişim yakalayamadılar.

SOA'nın bu yıkıcı performasının arkasında çok fazla aktif oyuncuyu iyi kullanması yatıyor. O sebeple tebrik etmek lazım.

Neyse
Tekrardan saldiran ve savunanlari tebrik ederm

67 yi hatirladiginiz veya lafini degistirmediginiz zamanlarda gorusmek uzere baska w lerdeki bos hikayelerinizi formda anlatmaya devam edebilirsiniz ... Siz savastan kacmazsiniz

A p s i m o

Baltacı
Kral raporlara soyle bir genel gecer baktimda seni. Nicki goremedim dunyada mi yoksun yoksa full savunma mi oynuyorsun

Bide 67 yi hatirlamamak icin mi ornekleri 60 tan veriyorsunuz onuda cozemedim de :)

Zt diplomasi degistiginde kacan bir klan degildi artiz hatta formda gordm hesaplarıda sizdeymis zt nin

Demek ki girdi çıktı koymadılar bunu düşündün mü ?

Luxor*

Baltacı

vaybe ala ne yüzle burda :) pamuk şeker ye sen

ByRevolution

Yasaklı
Hani alt klan yasaktı ya madem var alt klan diyorsunuz niye ban atmıyor modlar? Ya modlar işini yapmıyor yada siz kendiniz çalıp kendiniz oynayıp kendinizi mi kandırıyorsunuz brom ?
Dediğinizde sonuna haklısınız. Ortada bir suç var mı yok mu? Olay bundan ibaret.

Suç olmasaydı ZT klanı dağıtılmazdı.
Demek ki ortada kesin ve somut delilleri olan bir suç var.
Yalnız asıl suçlu halen aramızda.
Bizim de bir kaç gündür söylemek istediğimiz bu. Niye halen kurallar uygulanmıyor?

Şimdi detaya girmek istemiyorum akabinde yazdıklarımız silinip ban atılıyor. Gerekli yerlere gerekli şeyler yazıldı zaten.

Bazı kararlar için oyunun algoritması ve kuralları gereği biraz zaman geçebiliyor. Bunu çok iyi bildiğimiz konuyu uzatmak istemiyoruz. Sayın Stormun adaletini bekliyor ve inanıyoruz.

ByRevolution

Yasaklı
Sayın stormdan bekleyene kadar savaşmayı denediniz mi? Neden kolay yola kaçıyorsunuz şikayeti ettiniz bitti gitti demekki bir suç ihlali bulunmadı. Nedir bu oyun başından beri modlar Nostraya çalışıyor algısı anlayamadım :D
Ne dediğinin farkında mısın? Taraflı bir ortamda şampiyonlar ligi kadrosunu kur yine bir şey olmaz.
Kuralsızlık olan yerde oyunda olmaz, eğlence de.

Ruling*

Milis
Bende diyorum neden köylere 1 balta bile gelmiyor. Ölümüne savunma basmış adamlar. :D :D :D Oyun anlayışına bak. :D
Harbi çok boş yapıyorsun ya alt klanlarına gidiyor kamiler merak etme sen, sizin gibi boş beleş köylere konarken kamilerimizi boş yere size sallayıp kesilmektense alt klanlarından köyler alıyoruz :)