En iyi savunma ordusu..

• Konuyu başlatan DeletedUser2959
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser8264

Ziyaretçi
çiftlikteki fark casus için ayrılmış olabilir. veya feykte kullanılmak üzere mancınık veya şah olaiblir...

DeletedUser

Ziyaretçi
çiftlikteki fark casus için ayrılmış olabilir. veya feykte kullanılmak üzere mancınık veya şah olaiblir...

olabilir..

1782 nüfus :
445 şahmerdan ya da 891 casus..

her köyde 100 şahmerdan ürettiğini düşünürsek o zaman geriye 1156 tane casus kalıyor..
Kendisine kolay gelsin diyorum..
Büyük zaaf..

DeletedUser

Ziyaretçi
ben köylerimde genelde 5000 mızrak 5000 kılıç 1000 ağır tercih ediyorum. burda istisnasız olan tek birim benim için ağır atlıdır.

DeletedUser

Ziyaretçi
forma baktım herkes bi şekilde savunmasını hazırlamış vede farklı kombinasyonlar denemiş burda asıl olan sana saldrıran ne ile saldırdığıdır oda işi bilen biri köye bakar vede ne ile saldıracağına karar veriri ama şunu diye bilirsiniz casus yedikten sonra asker yığarsa o da artık oyunun güzelliği derim bence her birimde orantılı olarak yapmak en mantıklısı kılıç yapmayın diyen var okcu en iyi savunma diyen ama en güzeli kendi stratejiniz rakibinize göre bölgenize göre ayar lamak .....

DeletedUser

Ziyaretçi
En hızlı basılan savunma en güçsüz olanıdır çünkü;yukarıda söylediğim gibi savunmada atlı sayınız artıkça atlı savunmanız zayıflar 1000 ağır atlıdan fazla ağır atlı basmak yarardan çok zarar getirecektir,misyoner keserim o atlı ile veya destek atarım derseniz kalan ordular hiçbir işe yaramaz çerez gibi yer gelen saldırı orduları ,bildiklerimi uzun da olsa :) ve 1-2 günlük uğraştığım savunma güçlerini yazdım,dikkate alıp almamak sizin elinizde iyi oyunlar..

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Kılıç basmak insanın ömrünü yer yahu,oyundan soğutur :(