En güzel kesim ve yağmalar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Premium kastığım dünyada kilitle uğraşıyoruz pazara bakan yok arkadaş :)

Bu arkadaş gibi puan odaklı oynayıp ordusu olmayan çok oyuncu var kesim odaklı çalışan yok yapmayın ,yaptırmayın diye paylaşıyorum yoklukta madeni de iyi :D

Bengam

Ağır Atlı
Premium kastığım dünyada kilitle uğraşıyoruz pazara bakan yok arkadaş :)

Bu arkadaş gibi puan odaklı oynayıp ordusu olmayan çok oyuncu var kesim odaklı çalışan yok yapmayın ,yaptırmayın diye paylaşıyorum yoklukta madeni de iyi :D

başarılı :) tebrikler

DeletedUser55647

Ziyaretçi
worldün ilk arasını yaptım herhalde zaaaaa :D asdfghjkl

DeletedUser55647

Ziyaretçi
xmjMoCf.png

thug life :::::cool::::

[video]https://www.youtube.com/watch?v=zXFR2Ax-e1s[/video]

DeletedUser33843

Ziyaretçi
ben de diyorum öğle vakti bizimkiler niye beni cepten arıyo :D sadakat 15'te kurtarmışsınız köyü ama baştan başla yapmış hesap. madem baştan başlayacaktı niye kızdırıyonuz olm bizimkileri :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Köyü kurtulan arkadaş nankörlük yapmış anlaşılan

Tabi sende haklısın baştan başlamasa o orduyla frenzinin paralı ordusunu yener üstüne köyleri toplardı demi :)

İlk mis arasından dolayı yapanı tebrik edelim :))

Buer

Okçu
bilip bilmeden konusma istersen:) arkadasımın anlattıgı kadarıyla olay farklı ismail abi gelsin anlatsın:) kesermi kesemezmi orasını bılemem.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben de diyorum öğle vakti bizimkiler niye beni cepten arıyo :D sadakat 15'te kurtarmışsınız köyü ama baştan başla yapmış hesap. madem baştan başlayacaktı niye kızdırıyonuz olm bizimkileri :D

bende birşey anlamadım. Gece bana bakıcılık verdiler,İsmail gankim dedi ara yapacam dedim tamam mislere baktım 3 mis geliyor. Dedim yakından biri sallayacak. Loooop dedi 3 misin 2 saniye önüne ordu atıldı. Güldüm tamam dedim misyoneri kim sallayacak. Sonra şubalalalalalap dedi 30 saniye arkaya mis atıldı. Dedim misyoneri bastınız,basarken atılmasına bi bakın nasıl atılır fılan dıye. Sonra inanki bana sabah kalk dediler üşenip kalkmadım kanka :D

DeletedUser

Ziyaretçi
492|375 köy bu. Olayı bilmek için illa birinci ağızdan duymaya gerek yoktur zira yorumlar taraftan tarafa değişir. O yüzden en iyisi kendi gözlemindir. Kuzeyin batı-doğu kesişiminde gölgenin oyuncuları puan bazında üstün , restin oyuncuları da sayısal bazda üstün durumda belli ki frenzy 2 mis desteği vermiş köyü alıcak kişiye Reste yada Şahmata karşı önlem almak için aktif dostlarıyla sınır belirleniyor. Buraya kadar herşeyi anladın ? Köyün sahibi gidiyor ara yapıcak kişiyi buluyor ve o ordu girince kesiyor ve sadakat 15'te kalıyor. Zira diğer senaryoda ne yardım edicem ben tek onların hepsi diyorsa da git-gel yaparak almaya çalışıp mis arası yemiştir takılmıştır. Gel gelelim senin nankörlük etmiş dediğin köy sahibine Saldırı da 3.976 Savunma da 6.770 puanlık kesim yapmış. Kısacası birileriyle vuruşmuş daha öncesinden moğolda olduğunu sonradan reste geçtiğini görebildiğimize göre üstün gelemeyeceğini anlayıp bırakmış orada ki köyü. Verilebilecek en büyük zarar verilmiş zira yakın olup kendi klanından mis basıp alabilecek konumda olan biri yok. Senin kastığın 444 postun en az 44 tanesi ilk alınan köylerde ki şahıslara 'tebrikler abimee , yardırıyor gene' olduğunu düşünürsek boşuna yazdırmış oluyorsun bana bu yazıyı :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ulan tekniğin aynı ben la yardır ama uzun yazma :D :D

Allah akıl vermiş kullan diye yorum yeteğini de sonuçta yetenek herkes de olmasada olur İsa bak bizim kafalar aynı diyelim ama bazılar varki sadece işitme organlarını kullanıp yoluna bakıyor o yüzden bu uzun yazmalarım belki temas-kontak noktası kurabilir. Uyanık olucan yoksa bu dünyada insanı ayakta severler :D

DeletedUser

Ziyaretçi
ben yorulduğuna değsin diye az yaz diyorum.

Şey gibi düşün. Cemaatte makrube toplantısı yaptığını düşün. Herkes gelir,herkes dindar. Ama çoğu bilmez,uydurur. Biri bilmiş bilmiş konuşursa inanırlar. Forumda böyle birşey. Cemaat toplantısı yapıyorsun biri geliyor ben ateistim çünkü Allah bana düşünce özgürlüğü vermiş diyor :ASD:SADASD

DeletedUser

Ziyaretçi
Haha :D Makrube demişken aklıma geldi gençlik yıllarında aç olunca gidip tıka basa karnı doyurup biz yedik allah arttırsın diyip kıyım kıyım ilerleyenlerden , ev lazım oldumu yatıya kalıp gündüz kaybolanlardan oldum o yüzden sohbetlerin odak noktasını hep kaçırmışımdır :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Benim Angara Etimesgutta cemaatte kalan arkadaşlarım vardı. Adamlara abiler o kadar güvenmişki evi veriyorlardı onlar da kpss hazırlanmak için evi kullanıyorlardı. Otçu bir arkadaşım vardı Emre diye. Gitmiş anahtarı almış eve kız atmış tövbestağfurullah. Hey gidi günler Emre şimdi evlendi. Yengeye desek Sarı cemaat evine hatun attı diye boşar hemen :ASD:ASD