En büyük yenilik önerisi

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba, iyi çalışmalar dilerim hepinize kolay gelsin öncelikle.

Ve benim bir önerim sizlere ;

öncelikle yeni dünyalar açılarak ""sıfırdan yeniden oyuna adepte olmak bir süreden sonra sıkıyor bizleri hemen her oyuncu bu yonde şikayetçi örneğin w3te 1mlik hesabınız oluyor tık diğer dünya açılıyor ve oraya baslıyorsunuz sonrasında 2 tarafı idare etmek yoruyor insanı. evet aynı dunyada kalın diyeceksiniz elbette ama suandada gördüğünüz gibi w3 full artı full heryer buyuk koy barbarlarıyla dolu ve benimde size önerim şu yönde oyun daha zevkli olacagına inanıyorum. Ben sizden her sene versiyon yukseltmenizi istemiyorum efendim neymiş harita buyuyormuş ben haritayı kucukte kullanırım problem değil. bu sistem uzerinde calısıp bosa 1 yıl kaybetmek yerine bence dikkate alırsanız beni şunun uzerinde calısmanızı isterim. ve sadece 1 dünya olması gerçekten çok iyi olur insanlar 15milyona geliyor sonrasında dünyanın %90ını ele geçiriyor ve hevesi kalmıyor 1 dünya olmalı ve sınırsız kayıta açık olmalı. belki bu şimdi zor ama ilerleyen yıllarda denenebilir

önerim size şudur ;

mesala 500mblık bir ön yazılım yukletilicek metin2 boyutunda ve orda daha animasyonlu görüntülü bir oyun duzeni olabilir mesala pladini de bizim yönetmemiz icin metin2 gibi kullanabileceğimiz bir karakter olabilirdi evet size pladini al dag tepe koş oyle bir duzen değil savaslarda koy savasına gidildiğinde oyun suresi ıcınde oyundaysanız pladını yonetmek hesabın sahibi yönetebilmeli. belki oyunda değil oyuncu diyelim ohalde otomatik sekilde pladin savasmalı pladin varya itemlerini biz geliştirip ordu komutanı gibi yapabilme sansımız olabilirdi ve böyle bir şekilde milyonların sitede olacagına emin olabilirsiniz. Sahsen bu düzeni yapabilecek olsam 5 dakika durmam sistemi yapmayı bilmiyorum bilsem anında yapacagım şey budur.
Ve versiyon yukseltipte boşa zaman kaybediyorsunuz bence yani atlı okçu imkanı olsa ne olur olmasa ne olur zaten atlı okcuyu kullanan kaç bin kişi var bana söylermisiniz ? bunlar boş şeyler bence daha yaratıcı askerler getirilebilir eski çağlardan olacak diyorsunuz ama eskiyle yeniyi birleştirip böyle bir savas birimide ortaya cıkarabilirsiniz mesala eskiden hayvan yokmuydu mesala bunlarıda değişik tarzlarda oyuna yansıtabilirsiniz sadece çizdiğiniz bir dairede kalacaksınız diye bir şart yok oyunu yapan sizsiniz bu daireyide aşmak sizin elinizde bence düşünmenizi çok isterim .

DeletedUser

Ziyaretçi
Böyle bir öneri daha önce yapılmıştı. Klanlardan çıksın oyun mount blade olsun diyosun. İçip içip öneri yapıyorsunuz ya :D

DeletedUser34049

Ziyaretçi
Klanlar böyle iyi ufak tefek değişiklik, yenilik belki iyi olabilir tabi ama sen bilizarda mail at. Seninki yeni oyun isteğine dönmüş :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Böyle bir öneri daha önce yapılmıştı. Klanlardan çıksın oyun mount blade olsun diyosun. İçip içip öneri yapıyorsunuz ya :D

içip içip öneri yapmak değil mount bladeyi biliyorum ama demek istediğim daha orjinal bir duzen olsun surekli her sene aynı yazıları gormekten bıktık be dostlarımız olmasa 5 para etmez oyun dogruya dogruya :D

DeletedUser39758

Ziyaretçi
içip içip öneri yapmak değil mount bladeyi biliyorum ama demek istediğim daha orjinal bir duzen olsun surekli her sene aynı yazıları gormekten bıktık be dostlarımız olmasa 5 para etmez oyun dogruya dogruya :D

O zaman metin2 oyna :D bu oyunu cazip kılan taraf sade olması. Çoğu kişi bunun için oynuyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz bu oyunu bu haliyle sade şekliyle seviyoruz bu browser oyunu sen diyosun 500mblik dosya olsun indirelim felan kim oynar bu oyunu o zaman.