En İyi Klan Hangisi

• Konuyu başlatan DeletedUser59143
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Dünyada oynamadığım için kıtalara göre değil ama klanları bi kıyaslayım :)

STALKER -- Kaliteli oyuncuları var fakat yanlış hatırlamıyorsam ekipte dahada tecrübeli oyuncuları vardı onları göremedim bu şekilde ne kadar gider bence içeride bulunan ceset oyuncuları ne kadar kasarsa o kadar ileriye gider çünkü duyduğum kadarıyla ceset oyuncuları oynamıyacak falan diyordu en son birileri

V.I.P --- Güzel elit bir kadro kurulmuş ama göze çarpan oyuncuların büyük kısmı pre kasmak için girdiği belli oluyor 34'ün açılmasıyla ve ilerleyen zamanlarda büyük bi kayıp olacağını düşünüyorum ama yinede kalan oyuncularda her türlü iş çıkar. Gözden gidecekleri çıkardığımda da eğer başkanları biraz sabırlı olurlarsa dünyanın sonunu görecek klan olarak görüyorum kendimce.

OCEAN --- Buğra abiler az öz kadro ile girmişler etkili iş çıkarıcaklardır klanın geri kalanıda uzun soluklu oynayan kişiler zaten sabırlı bir şekilde gideceklerini biliyorum ama karşılarında rakipleride güçlü onun için ilk 5-6 oyuncusu gibi diğer oyuncularınıda biraz hızlı geliştirip az kişi girmenin zahmetini biraz azaltmaları gerekli.

TAKVA --- İlk defa gördüğüm bi ekip içinde bazı tanıdık oyuncuları var ama yönetiminin oyuncuları idare edemez ve ilerleyemez düşüncesindeyim

GassaL --- Sinser kurdu yine ama eğer ki c6 yeni sisteme göre açılmazsa ve Acemi kadrosuda girerlerse yine bir yıkım yaşar gibi geliyor :)

diğer klanlar hakkında fazla bilgim yok onun için yorum yapmak istemiyorum gereksiz

DeletedUser56720

Ziyaretçi
Speedy mustafa hocam 28 de nickin neydi ? Ben de Tukdaydım çıkaramadım sizi.

DeletedUser46014

Ziyaretçi
Hala bu soruyu soranlar var

vnOGaz.png

DeletedUser47463

Ziyaretçi
Güzel logo yapıyorsunuz bizede yardımcı olurmusunuz :d

PANDA*

Kılıç Ustası
vip klanlarında birçok oyuncu w34 istenilen ozellıklerde acılınca gıdecektır dusuncesındeyım :) ama favori vip bana gore :)
sıralama yaparsam bana gore ;
1- vip
2- ocean
3- stalkr
4-gassal
5- sahi

bence bu 5 klan serverde iz bırakıcaktır düşüncesindeyim :) bende gassaldayım normalde birçok arkadaşım vipte olmasına rağmen burda bu ekıple oynayasım geldi :)

DeletedUser623

Ziyaretçi
Fenerbahçe banko 1 :D Güzel oran açmışlar tt2 1.80 kaçmaz tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi
One.Helsing Mod'umuz gelse de Fenerli arkadaşı banlasa :p

DeletedUser52744

Ziyaretçi
Gözüme bu konu hakkında kestirdiğim klan V.I.P cidden güzel bi dağılımları var ve kadrosu da fena değil, ayrıca OCEAN klanı da sağlam bir ekip daha önce bi dünya da aralarında oynama fırsatı bulmuştum umarım güzel işler yaparlar.

Kendi klanım olan Gassal'dan bahsediyim. Gayet iyi bir şekilde konumlandık kadromuz muazzam olmasa da idare eder nitelikte gelişimimiz biraz yavaş oldu sanki bu kanıdayım ama dünya hareketlenmeye başladıkça iyi işler çıkacağını düşünüyorum.