En İyi Forumcu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
Güncel Durum

Şuana kadar 58 oy kullanıldı. @TaPaTeS açık ara fark ile "Yılın Forumcusu" rütbesine koşuyor. Onu haritaları ile meşhur @Calipso123 ve forumun gediklisi @Ortalama Biri takip ediyor. Aynı zamanda listeye 2 oy ile @SungurAlp'de giriş yapıyor. Sizce sürpriz olur mu ? Daha oldukça zaman var. Bekleyip göreceğiz. :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Gözlerim güzeldir yaşlı teyzeler çok can yakarsın demişlerdi ama hep üzülen gene biziz.

UNCHARTED

Dük
@Strafe bence @TaPaTeS Furkan kardeşimizin aldığı oy sayısı azımsanamaz bir ödül gibi 1 haftalığına "Misyoner" Olan rütbesini değiştirip "Forumun Gözdesi" tarzında ya da kendi istediğini bir şey varsa onu yazmanızı tavsiye ediyorum :)

Pollyanna**

Baron
Aslında @TaPaTeS harita yapmasa ona oy kullanmazdım, direk @Ortalama Biri olur.Ama harita yaptığı ve foruma katıldığı için @TaPaTeS , dergilerine devam etseydi ve foruma da katılım sağlasaydı @GermanBaby olabilirdi,yine sadece harita değil foruma katılsaydı @Calipso123 olabilirdi.Hem foruma katılıp hem harita yapan sadece @TaPaTeS
Ama bu kişiler bence en iyi forumcular yinede ve bütün tartışmalarda sakin kalıp cevap verebilen @bugracisem ve @Pressman yine bu kişilerden sonra gelir.
Ben hariç herkes yazılmış?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.