EN İYİ 10lu

Aylak Adam

Mızrakçı
Benım ilk 10 um öyle presıymış anlamam zamanında 200 - 300 köyü presiz çatır çatır oynayan kışıler

haznedar61
cemefe
airwolf61
mezannine
crespo
ucanzi
ozgur2106
kamıkaze33
cerkez52
fulmetal

daha çok varda 10 kışı dıye ılk aklıma gelenleri yazdım :)) tabi bazılarımız size göre fosil sınıfına giriyorüz :)))

ozgur2106 oyuncusunu en son w6'da gördüm. garez klanını tek başına duman ediyordu. sonra bir kayboldu bir daha göremedik. gördüğüm en iyi oyuncu benim için. Birde o klandan forzaeren nicki hatırımda. iyi günlerdi :)

Mooncake

Yasaklı
Kardeşim esat benim yanımda oynadı 34 de çöpün bayrak sallayanıydı onu yazamayın rica ediyorum.

Özgür abi ile klan savaşları w10 da tanışmıştık kafaya taktımı toplardı kardeşi kalamiti vardı sanırım w6 da.çerkez i burada da gördüm @t@soy da vardı. W10 a girer dedim girmemişlerdi

missperfect

Kılıç Ustası
Özgür abi ile klan savaşları w10 da tanışmıştık kafaya taktımı toplardı kardeşi kalamiti vardı sanırım w6 da.çerkez i burada da gördüm @t@soy da vardı. W10 a girer dedim girmemişlerdi
W10 da benım dusmanımdı hepsı :))) sonra Burda w6 da beraber oynadık sonra ben bıraktım onlar devam ettımı bılmıyorum. kamikaze33 da var. Forzaeren çok kısı var ısımlerı yazılmayan. yeni oyuncuları tanımadığım için yazamadım kusura bakmasınlar :(

Edit-997395

Yasaklı
ben sana kefil olurum cano :D :D

Ablam işte ya . Bunlar benim değerimi bilmiyorlar , nereye sürseler oraya gidiyoruz ya hani ezikliyorlar beni . Milletin klan başkanlarının forsuna bak , bide bana bak . Bi forumda sövmedikleri kalıyor , onuda sövemedik diye wpden tamamliyorlar zaten :D :D Bonservis bedelimi karşılayan olursa tası tarağı toplar gelirim arkadaşlar bilginiz olsun :p