En çok kiminle oyun oynamayı özeledin.

okadar5

Baltacı
yunan tarafından alıyorum bide bu bulgaristan yolu açıldı türkiye gümrüğünde daha ucuz

okadar5

Baltacı
bu düzenle neden yok ..

zaten pek aramıyorlar arabayı bulgaristan bagajı aç kapa oda bazen.. ipsaladaki gümrükte sıkıntı olabiliyordu ondadna en kötü vergisini ödetiyorlar denemeye değer

DeletedUser

Ziyaretçi
Başta onu diyecektim de gümrüğü sordular ona cevap verdim Bulgaristan çok ucuz :D fakir memleket

okadar5

Baltacı
aynen bulgaristan ucuz bizim millet sırf bi yemek yiyip arabayı fulleyip geliyorlar haftada 1 yeni yolla yarım saate bulgaristandasın...

şöyle söyliyim dam yaptık malezemeler yunanistanda +2.000 felan çıkıyordu bulgardan 600 euro ya halloldu.

DeletedUser54786

Ziyaretçi
bulgar memurlarda işini biliyor ya,haklarını yemeyin adamların ,bizim tr memurları kadar gıcık değiller,denetleme zamanları hariç.,denetleme gunune denk gelirseniz kötu tabi :p bir sofya yapıyoruz ne kadar ıvır zıvır elektronik alet gördüysek bagaja yığıyoruz :p hiç sıkıntı yapmıyor bulgarlar,bizimkiler nadirde olsa uyuzlukları tutuyor:confused::p

okadar5

Baltacı
aynen öyle hangi gümrük kapısından geçtiğini bilmiyorum bulgara ama sıkıntı çıkmıyor denetleme gunune felan denk gelmedim ama genelde sırf taftatamı ver al yapıp geçiyorum .. 2-3 kere indirip bagaj açtırdılar elini bile sürmüyor bakıp geç diyor :D